Fraud Blocker

Klark Teknik NCAT5E-50M ][ Kabel LAN CAT5 na bębnie Schill 50m

  • 1 990,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kabla LAN CAT5 na bębnie Schill 50m Klark Teknik NCAT5E-50M

  • Profesjonalny kabel LAN CAT5 na bębnie Schill 50m od brytyjskiej firmy Klark Teknik
  • Kabel Odporny na ścieranie i ekranowany kabel sieciowy Cat5e na bębnie 50 m
  • Wytrzymały i bardzo elastyczny oryginalny kabel Neutrik EtherFlex Cat5e
  • Podwójne ekranowanie chroni przed zakłóceniami EMI i ESD
  • Wytrzymały, lekki bęben kablowy Schill z dodatkowym nawijakiem i zintegrowanym hamulcem
  • Złącza Hirose RJ45 zabezpieczone na obu końcach wtykiem Neutrik etherCON
  • Gumowe zaślepki na złączach etherCON dla ochrony podczas transportu

 

Ogólny opis

O firmie Klark Teknik

Klark Teknik to firma projektująca i rozwijająca profesjonalne urządzenia do przetwarzania sygnałów i sprzętu audio. Zlokalizowana w Kidderminster, Worcestershire, w Wielkiej Brytanii, została założona w 1974 roku przez braci Terence’a i Phillipa Clarke. Rozwinęła wiele nowych typów sprzętu w dziedzinie audio, zdobywając nagrodę Queen’s Awards for Enterprise w 1986 roku. Obecnie jest własnością Music Tribe (Behringer).

Historia Klark Teknik

W 1971 roku bracia prowadzili firmę o nazwie "Klark Equipment", produkującą sprzęt dla stacji benzynowych, odkurzacze typu vending, grzejniki i inne podobne produkty. Firma szybko rozszerzyła swoją działalność na profesjonalny sprzęt audio, początkowo modernizując i dostosowując magnetofony wielościeżkowe Decca, a później produkując własną, bardzo wysokiej jakości taśmę 2-ścieżkową o szerokości ¼ cala, SM2. Ta maszyna do taśm została sprzedana BBC i niezależnym firmom nadawczym pod marką "Teknik".

Klark Teknik NCAT5E-50M

Kabel LAN CAT5 na bębnie Schill 50m Klark Teknik NCAT5E-50M został zaprojektowany wyłącznie z wykorzystaniem komponentów Neutrik i Schill, co gwarantuje niezawodne działanie, kiedy wymagane są połączenia oparte na CAT5 dla mobilnych zastosowań Pro Audio. Jego wytrzymały kabel etherFLEX z konektorami etherCON idealnie nadaje się do średnich i długich przewodów AES50, Dante, EtherSound, CobraNet, AVB audio networking lub ogólnego zdalnego sterowania Ethernet.

Uniwersalność i wytrzymałość

Struktura wytrzymałego kabla EtherFLEX obejmuje 4 pary przewodów AWG 26, które znacznie lepiej niż druty stałe znoszą powtarzalne zginanie i naprężenia. Przewody są otoczone folią przewodzącą i dodatkowym oplotem ekranującym, zapewniającym stale wysokie współczynniki tłumienia EMI, RF i ESD. Wewnętrzna powłoka FRNC jest oddzielona od wytrzymałej zewnętrznej powłoki FLEX PUR cienką warstwą talku, co poprawia właściwości obsługi kabla.

Praktyczność w użyciu

Klark Teknik NCAT5E-50M nie tylko jest elastyczny pod względem swoich doskonałych właściwości mechanicznych - może być również stosowany w wielu sytuacjach. Jeśli pojedynczy bieg 50 m nie jest wystarczający, można przedłużyć dwa kable do 100 m za pomocą opcjonalnego konektora Neutrik NE8FF. Po prostu odwij kabel z bębna. Jeśli potrzebujesz połączeń AES50 przekraczających typowy limit 100 metrów dla Ethernetu CAT5, rozszerzacze DN9610 lub repeatery DN9620 firmy Klark Teknik stanowią bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Przewijany na bęben

Bębny kablowe Schill są uważane za standard branżowy wśród europejskich bębnów kablowych dla Pro Audio. Ich niezniszczalny materiał gumowy jest równie wytrzymały jak stal, ale jednocześnie bardziej trwały i znacznie lżejszy. Specjalistyczny materiał jest odporny na temperatury od -20°C do +70°C oraz na chemikalia, oleje i benzynę. Zintegrowany, regulowany hamulec zatrzymuje wszelkie niezamierzone obroty bębna.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand Klark Teknik
Model NCAT5E-50M
Rodzaj produktu Kabel LAN CAT5 na bębnie Schill 50m

Parametry Techniczne

Kabel sieciowy Cat5e Odporny na zużycie i ekranowany
Długość 50 metrów
Kabel Neutrik EtherFlex Cat5e Wytrzymały i bardzo elastyczny
Podwójne ekranowanie Chroni przed zakłóceniami EMI i ESD
Testowany dla sieci audio AES50 i EtherSound
Bęben kablowy Schill Wytrzymały, lekki, z pomocniczym nawijakiem i zintegrowanym hamulcem

Parametry Złącz

Złącza Hirose RJ45 Chronione przez wtyk Neutrik etherCON na obu końcach
Zabezpieczenia na złączach etherCON Gumowe kapselki chroniące podczas transportu

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Klark Teknik NCAT5E-50M | Kabel LAN CAT5 na bębnie Schill 50m, Różne, KLARK TEKNIK, Klark Teknik NCAT5E-50M | Kabel LAN CAT5 na bebnie Schill 50m, Rozne