Fraud Blocker

Ortega OCAPO-SBK Satynowy czarny ][ Kapodaster do gitary klasycznej

  • 70,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Cechy Ortega OCAPO-SBK

  • Kapodaster do gitary klasycznej
  • Solidna aluminiowa obudowa
  • Czarna silikonowa poduszeczka
  • Obejmie gryf do szerokości 52 mm
  • Satynowy czarny kolor

 

Ogólny opis kapodastra

Kapodaster to przydatne małe urządzenie, które pozwala grać wyższe dźwięki bez konieczności strojenia instrumentu wyżej, gdyż menzura jest mechanicznie skracana. Kapodaster jest więc pewnego rodzaju poprzeczką, dociskającą wszystkie struny jednocześnie na wybranym miejscu na gryfie. Jest to przydatne, gdy przykładowo chcemy grać w innej skali, przy użyciu tych samych otwartych akordów.

 

Model Ortega OCAPO-SBK to kapodaster do gitary klasycznej, o płaskiej podstrunnicy. Został wykonany z aluminium, co oznacza, że jest solidny. Poduszeczka dociskająca struny została zrobiona z silikonu. Kapodaster będzie pasował na gryfy o szerokości do 52 mm. Występuje w czarnym satynowym kolorze.

 

Film prezentujący produkt

 

Przydatne linki

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 30/01/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 30/01/2024

30-01-2024
Nowości w naszym sklepie muzycznym! Z radością informujemy o najnowszych dostawach do naszego sklepu muzycznego. Pamiętajcie, że poniższe informacje dotyczą jedynie produktów, które wpłynęły do naszego magazynu i nie są równoznaczne z ich dostępnością w sklepie. Na aktualność asortymentu najlepiej sprawdzić na karcie każdego produktu. Ostatnie dostawy: 29 stycznia...