Fraud Blocker

Ortega OCAPOCV-CR Chromowany ][ Kapodaster do gitary akustycznej/elektrycznej

  • 66,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kapodastra Ortega OCAPOCV-CR

  • Kapodaster do gitary elektrycznej i akustycznej
  • Wykończenie chromowane
  • Solidna aluminiowa obudowa
  • Czarna silikonowa poduszeczka

 

Ogólny opis kapodastra

Kapodaster to przydatne małe urządzenie, które pozwala grać wyższe dźwięki bez konieczności strojenia instrumentu wyżej, gdyż menzura jest mechanicznie skracana. Kapodaster jest więc pewnego rodzaju poprzeczką, dociskającą wszystkie struny jednocześnie na wybranym miejscu na gryfie. Jest to przydatne, gdy przykładowo chcemy grać w innej skali, przy użyciu tych samych otwartych akordów.

 

Model Ortega OCAPOCV-CR to kapodaster do gitary elektrycznej oraz akustycznej o wypukłej podstrunnicy. Został wykonany z aluminium, co oznacza, że jest solidny. Poduszeczka dociskająca struny została zrobiona z silikonu. Posiada chromowane wykończenie.

 

Film prezentujący produkt

 

Przydatne linki

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 30/01/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 30/01/2024

30-01-2024
Nowości w naszym sklepie muzycznym! Z radością informujemy o najnowszych dostawach do naszego sklepu muzycznego. Pamiętajcie, że poniższe informacje dotyczą jedynie produktów, które wpłynęły do naszego magazynu i nie są równoznaczne z ich dostępnością w sklepie. Na aktualność asortymentu najlepiej sprawdzić na karcie każdego produktu. Ostatnie dostawy: 29 stycznia...