Fraud Blocker

Ortega OECI-20 Economy Series ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 6m

  • 92,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Ortega OECI-20 Economy Series

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 6 metrów
  • Przewód zakończony jackiem prostym oraz łamanym
  • Wzmocniona konstrukcja zmniejszająca ryzyko pęknięcia kabla
  • Dobry stosunek jakości do ceny

 

Ogólny opis

Historia firmy Ortega

Firma Ortega powstała w 1994 roku i od tego czasu stopniowo zyskuje coraz większe uznanie wśród muzyków. Firma jest kojarzona przede wszystkim dzięki produkcji wysokiej jakości gitar klasycznych i akustycznych, choć w portfolio marki znajdziemy także inne instrumenty muzyczne oraz liczne akcesoria. Gitary producenta są cenione ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny oraz za to, że firma kładzie szczególny nacisk na odpowiedni dobór materiałów, z których produkowane są instrumenty, dzięki czemu gitary mogą wybrzmieć czystym, naturalnym i głębokim dźwiękiem. Poza gitarami w ofercie marki znajdziemy także chętnie wybierane przewody instrumentalne.

 

Więcej o Ortega OECI-20 Economy Series | Kabel instrumentalny jack prosty/jack łamany 6m

Ortega OECI-20 to przewód instrumentalny z serii Economy, która powstała z myślą o osobach, które poszukują solidnej i wytrzymałej konstrukcji oraz wyraźnego sygnału za niewygórowaną cenę. Model Ortega OECI-20 jest dostępny w wariancie o długości sześciu metrów oraz posiada zakończenia w postaci jacka prostego oraz łamanego. Przewód posiada wzmocnioną izolację, która znacznie zmniejsza ryzyko pęknięcia układu podczas codziennego użytkowania, nawet jeśli kabel jest często zwijany lub kiedy ktoś od czasu do czasu na niego nadepnie.

 

Do domu, studia nagrań i na scenę

Przewód instrumentalny Ortega OECI-20 z pewnością usatysfakcjonuje gitarzystów niezależnie od tego, czy grają w domowym zaciszu, nagrywają muzykę czy grają na żywo. Długość wynosząca sześć metrów pozwala na bardzo swobodną grę bez ograniczonych ruchów, a pogrubiona izolacja wpływa bardzo korzystnie na komfort w trakcie gry, ponieważ muzyk nie musi martwić się o to, że konstrukcja ulegnie uszkodzeniu w najmniej spodziewanym momencie. Długość oraz wytrzymałość przewodu jest ważna, jednak Ortega OECI-20 cechuje się także bardzo czystym i wyraźnym sygnałem, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość brzmienia instrumentu.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ortega OECI-20 Economy Series | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 6m, Kable, adaptery, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe, Kable Instrumentalne, Instrumenty, Kable od 4m do 6m, ORTEGA, OECI-20, OECI 20, OECI20