Fraud Blocker

Ortega OECIS-15 Economy Series ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 4.5m

  • 87,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Ortega OECIS-15 Economy Series

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 4,5 metra
  • Przewód zakończony dwoma prostymi jackami
  • Specjalnie pogrubiona izolacja chroniąca przed uszkodzeniem konstrukcji
  • Dobry stosunek jakości do ceny

 

Ogólny opis

Historia firmy Ortega

Firma Ortega została założona w 1994 roku i przez cały czas swojej obecności na rynku muzycznym zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości instrumentów akustycznych, wśród których największą popularnością cieszą się gitary akustyczne i klasyczne. W ofercie producenta znajdziemy także inny sprzęt muzyczny, taki jak przewody instrumentalne czy różnorodne akcesoria gitarowe. Instrumenty z logiem firmy Ortega są wykonywane z wysokiej jakości gatunków drewna, dzięki czemu cechują się głębokim i bardzo czystym brzmieniem. Klienci kupujący produkty marki cenią je także za bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

 

Więcej o Ortega OECIS-15 Economy Series

Ortega OECIS-15 jest przewodem instrumentalnym o łącznej długości 4,5 metra, który został zakończony dwoma prostymi jackami. Przewód jest jednym z przedstawicieli serii Economy firmy Ortega, w której znajdziemy okablowanie stworzone z myślą o osobach, które pomimo stosunkowo niewielkiego budżetu poszukują bardzo solidnego przewodu instrumentalnego. Kabel posiada dodatkowo wzmocnioną izolację, która chroni konstrukcję przed uszkodzeniem, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób, które często zwijają przewód. Na plus należy zaliczyć także fakt, że sprzęt został wykonany w taki sposób, aby zaoferować użytkownikowi wyraźny i czysty sygnał podczas gry na instrumencie.

 

Nie tylko do użytku domowego

Przewód instrumentalny Ortega OECIS-15 będzie dobrym wyborem nie tylko w celu nagłaśniania instrumentu w domu, ale także podczas prób oraz występów na żywo. Przewód o długości 4,5 metra nie będzie ograniczał ruchów gitarzysty, co z pewnością docenią osoby grające na scenie. Dzięki wzmocnionej konstrukcji można skupić się na grze bez obaw o to, że przewód ulegnie uszkodzeniu, jeśli ktoś przypadkiem na niego nadepnie lub przyciśnie czymś twardym. Konstrukcja przewodu oferuje także bardzo czysty i wyraźny sygnał, dzięki czemu instrument po nagłośnieniu będzie mógł wybrzmieć naturalnym i czystym dźwiękiem.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ortega OECIS-15 Economy Series | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 4.5m, Kable, adaptery, Różne, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe, Kable Instrumentalne, Kable od 4m do 6m, ORTEGA, OECIS-15, OECIS 15, OECIS15