Cordial CXI 6 RP-SKY-SILENT || Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 6m

  • 169,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Cordial CXI 6 RP-SKY-SILENT

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 6 metrów
  • Przewód zakończony dwoma złączami Neutrik z jackiem prostym oraz łamanym
  • Technologia Silent umożliwiająca wyjmowanie i wkładanie przewodu do instrumentu muzycznego bez zakłóceń dźwięku
  • Stylowa biało-niebieska izolacja

     

Ogólny opis

Historia firmy Cordial

Firma Cordial powstała w 1990 roku w niemieckim mieście Dachau niedaleko Monachium. Producent zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju przewodów audio, które znajdują zastosowanie między innymi na scenach muzycznych oraz w studiach nagraniowych. Użytkownicy przewodów firmy Cordial cenią producenta za bardzo wysoką jakość sprzętu oraz różnorodną ofertę, dzięki której każdy znajdzie cos dla siebie. Firma Cordial posiada dziś hale konstrukcyjne w Niemczech, Włoszech, Czechach oraz w Chinach.

 

Więcej o Cordial CXI 6 RP-SKY-SILENT

Cordial CXI 6 RP-SKY-SILENT jest przewodem instrumentalnym o długości sześciu metrów, który został wyposażony w złącza firmy Neutrik zakończone Jackiem prostym oraz łamanym. Najważniejszą cechą przewodu jest fakt, że obsługuje on technologię Silent, która pozwala wyjmować i wkładać końcówkę przewodu do instrumentu muzycznego podłączonego do nagłośnienia bez obaw o to, że w dźwięku wystąpią trzaski i inne niechciane przydźwięki. Przewód instrumentalny charakteryzuje się bardzo wyraźnym sygnałem i wysoką odpornością na uszkodzenia, a stylowa biało-niebieska izolacja stanowi efektowny walor estetyczny.

 

Brzmienie bez zakłóceń

Przewód instrumentalny Cordial CXI 6 RP-SKY-SILENT z pewnością usatysfakcjonuje najbardziej wymagających muzyków, którzy szukają sposobu na to, aby codzienna gra przebiegała bez problemów technicznych. Na szczególną uwagę zasługuje użyta technologia Silent, która umożliwia wyjmowanie przewodu z instrumentu muzycznego bez zakłóceń w brzmieniu, co jest szczególnie ważne w przypadku gry na żywo lub przeprowadzania sesji nagraniowych. Warto zaznaczyć także, że przewód został skonstruowany w taki sposób, aby użytkownik mógł używać go przez wiele lat bez obaw przed powstaniem usterek.

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Cordial CXI 6 RP-SKY-SILENT | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 6m, Różne, Kable instrumentalne, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe, Kable od 4m do 6m, CORDIAL, CXI 6 RP-SKY-SILENT, CXI-6 RP-SKY-SILENT, CXI6 RP-SKY-SILENT