Cordial CSI 6 RP-METAL-SILENT ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 6m

  • 199,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Cordial CSI 6 RP-METAL-SILENT

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 6 metrów
  • Przewód zakończony jackiem prostym oraz jackiem łamanym
  • Złącza firmy Neutrik z technologią Silent eliminującą przydźwięki podczas wyciągania wtyku z podłączonego instrumentu
  • Przezroczysta izolacja ukazująca wnętrze przewodu
  • Solidna konstrukcja wykonana z beztlenowych materiałów

 

Ogólny opis

Historia firmy Cordial

Firma Cordial została założona w 1990 roku w niemieckim mieście Dachau znajdującym się niedaleko Monachium. Producent zajmuje się tworzeniem przewodów audio, które są wykorzystywane na scenie, w studiach nagraniowych oraz oczywiście w domach, podczas podłączania instrumentu do nagłośnienia. Przewody firmy Cordial są cenione ze względu na bardzo wysoką jakość wykonania, interesujące technologie oraz często konkurencyjne ceny. Firma Cordial posiada hale produkcyjne w Niemczech, Czechach, Włoszech oraz w Chinach.

 

Więcej o Cordial CSI 6 RP-METAL-SILENT

Cordial CSI 6 RP-METAL-SILENT to sześciometrowy przewód instrumentalny zakończony z jednej strony prostym jackiem, a z drugiej jackiem łamanym. Przewód został wyposażony w złącza firmy Neutrik i oferuje technologię Silent, która pozwala wkładać i wyjmować przewód z podłączonego instrumentu bez irytującego trzasku w dźwięku, co bardzo przydaje się podczas występów scenicznych. Przewód został wykonany z beztlenowych materiałów, co korzystnie wpływa zarówno na jakość brzmienia, jak i wytrzymałość całej konstrukcji. Ponadto kabel posiada przezroczystą izolację, dzięki której widać wnętrze przewodu.

 

Do domu i na scenę

Przewód instrumentalny Cordial CSI 6 RP-METAL-SILENT doskonale sprawdzi się w wielu warunkach, od gry w domowym zaciszu, przez nagrywanie muzyki, po występy na żywo. Przewód został wykonany z beztlenowych materiałów i charakteryzuje się bardzo czystym i wyraźnym sygnałem. Dzięki złączom firmy Neutrik użytkownik ma możliwość wkładania i wyciągania wtyku do instrumentu bez ryzyka powstania szumu i przydźwięków, dzięki czemu przewody firmy Cordial z technologią Silent są często polecane dla muzyków występujących na scenie. Na plus należy zaliczyć także fakt, że przewód jest dostępny w długości sześciu metrów, więc nie będzie ograniczał ruchów w trakcie występu, a cała konstrukcja cechuje się wyjątkową wytrzymałością.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Cordial CSI 6 RP-METAL-SILENT | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 6m, Kable, adaptery, Kable instrumentalne, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe, Kable od 4m do 6m, CORDIAL, CSI 6 RP-METAL-SILENT, CSI-6 RP-METAL-SILENT, CSI6 RP-METAL-SILENT