Fraud Blocker

Red's Music GCN2150 STUDIO ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 5m

  • 130,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kabla instrumentalnego GCN2150

  • Kabel firmy Red's Music z serii Studio Live o długości 5m
  • Podwójny miedziany ekran w oplocie krzyżowym
  • Żyła 1 x 0,5mm² o średnicy zewnętrznej 7mm
  • Luty z cyny bezołowiowej z dodatkiem srebra
  • 2x jack prosty 6,3mm Neutrik

 

Ogólny opis

Podwójny ekran jest tym, co wyróżnia kable Red's Music Studio na tle tańszych produktów tej firmy. Wystarczy wziąć je w dłoń, by wzbudziły zaufanie. Pancerna konstrukcja gwarantuje trwałość. Żyła wykonana z miedzi beztlenowej pokryta jest przezroczystą powłoką z tworzywa, na której znajduje się warstwa z izolacji polwinitowej o właściwościach przewodzących. Następną warstwą jest miedziany oplot, pokryty kolejną warstwą z mieszanki polwinitowej. Dopiero na nich znajduje się oplot z pasemek miedzianych o gęstości krycia minimum 90%. Całość pokryta jest matową powłoką zewnętrzną ze specjalnej mieszanki PVC eliminującej efekt refleksu świetlnego. Zamontowane z obu stron złącza Neutrik posiadają zabezpieczenie przed wyrwaniem kabla. Dzięki imponującej konstrukcji kable te zapewniają niezawodny transfer sygnału w studio, jak i na scenie.

 

O producencie

Red's Music to polska firma znajdująca się na rynku od roku 2000. Przez lata zdobywali doświadczenie, które teraz pozwala im budować perfekcyjnie wykonane kable. Każdy z nich jest w 100% wykonany w Polsce i testowany przed opuszczeniem fabryki. Oferują bardzo wysoką jakość za rozsądną cenę.

 

Specyfikacja

Producent Red's Music
Model GCN2150
Kraj produkcji Polska
Długość przewodu 5m
Typ przewodu INS - 101 (STUDIO)
Złącza 2x Jack 6,3mm Neutrik NP2X-BAG

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kabel instrumentalny 5m jack prosty/jack prosty GCN2150 Red's Music, REDS MUSIC, kabel instrumentalny, kabel do gitary, kabel jack jack, kabel duży jack, kabel gitarowy,redsmusic, redmusic,red music, reds music