ART Mconnect ][ Interfejs MIDI USB

  • 192,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Interfejs MIDI-USB ART Mconnect.
 

Standard MIDI to jedno z najgenialniejszych w historii rozwiązań technologicznych dla muzyków. Świadczy o tym choćby fakt, że od jego ustanowienia minęło ponad 20 lat, a mimo najróżniejszych prób zastąpienia go, pozostaje niewzruszony i jest nadal powszechnie wykorzystywany tak przez producentów sprzętu, jak i muzyków.

 

Również firma ART postanowiła wprowadzić w swoje szeregi to popularne urządzenie jakim jest interfejs midi-USB. M-Connect  umożliwia łatwe i szybkie podłączenie do komputera wszelkich urządzeń wykorzystujących port MIDI w tym keyboard'y, sterowniki, moduły dźwiękowe lub inne urządzenia przetwarzające sygnał MIDI. Pomimo swoich małych rozmiarów M-Connect poprawnie obsługuje do szesnastu kanałów wejściowych i wyjściowych. Wskaźniki LED ułatwiają rozwiązywanie problemów związanych z komunikacją MIDI.

 

Adapter jest typowym urządzeniem "plug and play" i nie wymaga instalowania sterowników ani też dodatkowego zasilania, ponieważ zasilany jest bezpośrednio z portu USB. M-Connect jest kompatybilny zarówno z urządzeniami opartymi na systemie Windows jak i MAC.

 

Specyfikacja:

 

  • Złącza: 2x DIN5/180°, USB typu "A"
  • Ilość kanałów MIDI: 16 wejściowych, 16 wyjściowych
  • Długość kabla: 2m
  • Waga: 0,14 kg