Fraud Blocker

Behringer HPA40 ][ nagłośnienie z opcją wireless

  • 819,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy nagłośnienia z opcją wireless Behringer HPA40

  • Przenośny system PA firmy Behringer zapewniający wyraźne przekazywanie wiadomości
  • Wyposażony w głośnik pełnozakresowy 5 cali i wbudowaną moc 40W
  • Wbudowany akumulator umożliwia do 8 godzin ciągłej pracy
  • Zintegrowana gotowość do pracy z systemem mikrofonów bezprzewodowych ULTRALINK ULM (sprzedawany oddzielnie)
  • Bezprzewodowa technologia na licencji wolnej częstotliwości 2,4 GHz zapewnia wysoką jakość dźwięku
  • Lekka konstrukcja waży mniej niż 2,5 kg, co ułatwia transport

 

Ogólny opis

Behringer - innowacje w zasięgu ręki

Behringer, marka uznana na całym świecie za swoje innowacyjne podejście do produkcji sprzętu muzycznego, od 1989 roku nieustannie dąży do dostarczania produktów, które zmieniają życie muzyków i inżynierów dźwięku. Założona przez Uli Behringera, muzyka i inżyniera dźwięku, który nie był w stanie pozwolić sobie na drogi sprzęt dla swojego studia, firma rozpoczęła swoją działalność od budowy urządzeń na własny użytek. Szybko jednak produkty te zyskały uznanie wśród szerszego grona odbiorców, co zaowocowało filozofią marki: dostarczać produkty zmieniające życie w cenach, na które każdy może sobie pozwolić. Behringer skupia się na potrzebach klientów w takich dziedzinach jak przenośne systemy nagłośnieniowe na żywo, muzyka, nagrywanie, DJ/EDM oraz broadcast.

Nagłośnienie przenośne nowej generacji

EUROPORT HPA40 od Behringer to wyjątkowo lekki, a zarazem potężny system nagłośnieniowy PA, który sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartym terenie. Zaprojektowany z myślą o wszelkich sytuacjach, gdzie konieczne jest podniesienie głosu, aby skutecznie komunikować się z tłumem lub małą grupą słuchaczy. HPA40 jest idealnym systemem PA dla spotkań biznesowych, treningów sportowych, przewodników turystycznych, aktywności na świeżym powietrzu, sal lekcyjnych – czyli wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dodatkowy wzmacniacz głosu.

Lekkość i moc w jednym

Zaawansowany technologicznie głośnik pełnozakresowy o średnicy 5 cali i wbudowana moc 40 watów gwarantują doskonałą jakość dźwięku przy wadze systemu nieprzekraczającej 6 funtów. Zintegrowany pakiet baterii zapewnia do 8 godzin ciągłej pracy i jest gotowy do ponownego naładowania w mniej niż cztery godziny. Dzięki temu HPA40 jest nie tylko potężnym, ale również wyjątkowo mobilnym rozwiązaniem nagłośnieniowym.

Bezprzewodowa wolność na scenie

HPA40 oferuje gotowość do pracy w systemie bezprzewodowym dzięki wbudowanemu dedykowanemu połączeniu z systemem mikrofonowym ULTRALINK ULM Series (do nabycia oddzielnie). Technologia bezprzewodowa zapewnia maksymalną swobodę i mobilność bez konieczności rozkładania kabli. Najwyższej jakości dźwięk jest możliwy dzięki cyfrowemu spektrum częstotliwości 2.4 GHz systemu ULM, które jest wolne od licencji. System ULM łączy profesjonalną jakość dźwięku z prostotą konfiguracji i intuicyjnym interfejsem, oferując legendarną wydajność audio od razu po wyjęciu z pudełka. Wolność od kabli to prosty sposób na opanowanie sceny.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka Behringer
Model HPA40
Typ produktu Przenośny system nagłośnieniowy
EAN 4033653111188

Parametry techniczne

Głośniki 1 x 5"
Liczba przedwzmacniaczy mikrofonowych 1
Wejścia 1 x 1/4", 1 x 1/8"
USB 1 x Typ A
Moc zasilacza 50W
Moc na bateriach 25W
Mikrofon Mikrofon ręczny XM1800S
Źródło zasilania Zasilacz 18V DC / Akumulator

Parametry fizyczne

Wysokość 11.2 cm
Szerokość 7.1 cm
Głębokość 8.6 cm
Waga 5.5 lbs

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Behringer HPA40 ][ nagłośnienie z opcją wireless, Systemy prezentacyjne, BEHRINGER