Fraud Blocker

Ortega R121-3/4WH ][ Gitara klasyczna 3/4

  • 1 012,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Ortega R121-3/4WH

  • Gitara klasyczna z serii Family
  • Rozmiar 3/4
  • Wąski gryf
  • Kolor biały
  • Wysoki połysk
  • Solidny pokrowiec w zestawie
  • Mostek Ortega z 12 otworami
  • Struny Savarez 540 CS

 

Ogólny opis gitary

Jedna z największych serii firmy Ortega o nazwie "Family Series" oferuje gitary klasyczne o różnorodnych rozmiarach i kolorach dla osób w każdym wieku. W sam raz sprawdzą się na początek, a także dla średnio-zaawansowanych graczy. Osoby leworęczne również znajdą w tej serii coś dla siebie. Jest z czego wybierać!

 

Rozmiar i użyte drewno

Model Ortega R121-3/4WH to gitara klasyczna z korpusem w rozmiarze 3/4 i wąskim gryfem. Jest doskonałym rozwiązaniem dla dzieci, którym ciężko jest objąć gitarę w pełnym rozmiarze 4/4. Małe gabaryty tego instrumentu docenią także podróżnicy. Płyta wierzchnia korpusu została wykonana ze świerku, który charakteryzuje się jasnym brzmieniem. Boki i tył, a także gryf, to ciemniejszy mahoń. Mostek i podstrunnica to (twardy do zgryzienia) orzech. Występuje w białym kolorze.

 

Techniczne rozwiązania

Mostek posiada 12 otworów na struny. To oryginalne rozwiązanie wpływa na utrzymanie właściwego stroju, a także sprawia, że struny są odpowiednio napięte, co skutkuje jasnym i donośnym brzmieniem. Gryf jest zaopatrzony w dwustronny pręt, za pomocą którego możemy regulować wysokość strun nad podstrunnicą (tzw. akcję). Klucze to klasyczne rozwiązanie w chromowanym wykończeniu i z białymi motylkami. Fabrycznie założono struny Savarez 540 CS, specjalnie zaprojektowane z myślą o krótkiej menzurze.

 

Akcesoria w komplecie

Do gitary dołączony jest elegancki i wytrzymały pokrowiec Ortega ONB34, który pozwoli na bezpieczne przechowywanie instrumentu w domowym zaciszu, a także ułatwi bliższe bądź dalsze podróże.

 

Specyfikacja

Kolor Biały
Rodzaj drewna - płyta wierzchnia Świerk
Wykończenie - płyta wierzchnia Satynowe
Rodzaj drewna - boki i tył Mahoń
Wykończenie - boki i tył Satynowe
Rodzaj drewna - gryf Mahoń
Wykończenie - gryf Satynowe
Pręt regulacyjny Dwustronny
Rodzaj drewna - podstrunnica Orzech
Rodzaj drewna - mostek Orzech
Klucze Chromowane z białymi motylkami
Ilość progów 18
Menzura 590 mm
Szerokość gryfu 45 mm
Głębokość korpusu 95 mm

 

Filmy prezentujące instrument

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Gitara klasyczna 3/4 Ortega R121-3/4WH biała Kraków, biała gitara klasyczna w rozmiarze 3/4 Ortega R121-3/4WH, Ortega R121-3/4WH