Fraud Blocker

Ibanez ANB306 Adam Nitti Signature ][ 6-strunowa gitara basowa

  • 12 316,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Bas Ibanez ANB306 posiada gryf neck-through. Pozwala to na większy sustain dzięki bezpośredniemu przenoszeniu wibracji strun na korpus. Dodatkowo, wcięcie w korpusie jest dużo głębsze, co ułatwia dostęp do wysokich pozycji na gryfie.


Pickupy to Bartolini xxM56C w kształcie soapbar. Ten czterocewkowy układ może być rozłączany, a cechuje go głębokie brzmienie. Pickupy są zaprojektowane dla większej szerokości strun (95 mm zamiast 74) do korpusów o małym zaokrągleniu. Pickupy zalane są żywicą epoksydową usuwającą niechciane przydźwięki i efekt mikrofonowania.

 

Bas ANB306 posiada również customowy preamp Bartolini, z trójstopniową korekcją. NTMB+ posiada w pełni niezależną regulacje pasma Bass, Mid, Treble, o bardzo niskim poziomie szumów i szerokim zasięgu regulacji. Brzmienie jest ekstremalnie czyste i transparentne. Przesterowanie sygnału jest znacznie poniżej 0.001%. Dwie baterie 9 voltowe (dające w sumie 18 volt) dają dodatkowe 6dB headroomu. Za pomocą przełącznika można wybrać pasmo regulacji środka pomiędzy 250Hz, 500Hz, 800Hz, co daje jeszcze większy zakres brzmienia.

 

Nieco większe odległości między strunami niż standardowe 19mm dają poczucie wygody, ale nadal zapewniają wystarczająco dużo przestrzeni do grania technikami typu slap.