Fraud Blocker

Behringer DIGITAL SNAKE S16 ][ Stagebox cyfrowy

  • 3 313,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy stageboxu cyfrowego Behringer DIGITAL SNAKE S16

  • Stagebox cyfrowy od renomowanej niemieckiej firmy Behringer
  • Wyposażony w 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych zaprojektowanych przez Midas
  • Możliwość zdalnego sterowania przedwzmacniaczami dla łatwej konfiguracji
  • Obsługuje system monitoringu osobistego POWERPLAY P-16
  • Dwa porty AES50 umożliwiające kaskadowanie dwóch jednostek S16
  • Zintegrowane gniazda ADAT Optical dla połączeń z zewnętrznymi urządzeniami
  • Wysoka trwałość i kompaktowa konstrukcja zajmująca tylko 2U w racku

 

Ogólny opis

Historia i filozofia firmy Behringer

Firma Behringer, założona w 1989 roku przez Uli Behringera, początkowo służyła zaspokojeniu własnych potrzeb założyciela, będącego muzykiem i inżynierem dźwięku. Nie mogąc pozwolić sobie na drogie sprzęty, zaczął tworzyć urządzenia najpierw dla siebie, a później także dla swoich przyjaciół. Ta osobista potrzeba szybko przerodziła się w misję dostarczania innowacyjnych produktów w przystępnych cenach, co do dziś pozostaje filozofią firmy. Behringer skupia się na potrzebach klientów z różnych sektorów rynku muzycznego, w tym na muzykach, DJ-ach oraz inżynierach dźwięku.

Behringer DIGITAL SNAKE S16 – rewolucja w miksowaniu

Behringer DIGITAL SNAKE S16 to odpowiedź na potrzeby nowoczesnej produkcji rozrywkowej na żywo. Urządzenie to umożliwia łatwe połączenie urządzeń scenicznych (np. mikrofony) z konsolą Front of House (FOH) oraz resztą świata. Wykorzystując tylko jeden kabel Cat 5e, S16 oferuje 16 zdalnie sterowanych przedwzmacniaczy mikrofonowych zaprojektowanych przez Midas oraz 8 zbalansowanych analogowych wyjść XLR. Technologia SuperMAC od Klark Teknik, lidera w dziedzinie cyfrowej obróbki audio, czyni to możliwym, a skala produkcji Behringer sprawia, że S16 jest niezwykle przystępny cenowo.

Legendarna jakość dźwięku Midas

Midas, marka znana od lat 70., jest synonimem innowacji i dominacji w świecie konsolet mikserskich. Konsolety takie jak XL4 czy Heritage H3000 stały się studyjnynm standardem branżowym dzięki bezkompromisowej jakości audio i konstrukcyjnej. Behringer z dumą integruje przedwzmacniacze mikrofonowe zaprojektowane przez Midas w swoich produktach, co gwarantuje najwyższą jakość reprodukcji dźwięku zarówno na scenie, jak i w studio.

Wszechstronne możliwości połączeń

Używając S16 jako części systemu X32, można kaskadowo połączyć dwa stageboxy S16 za pomocą wbudowanych portów AES50, co zapewnia łączność do 32 wejść mikrofonowych/liniowych i 16 wyjść zbalansowanych. Dodatkowo, S16 oferuje dwa gniazda optyczne ADAT dla połączeń z urządzeniami zewnętrznymi oraz port USB do aktualizacji systemu przez PC.

Łatwa obsługa i integracja

Sekcja kontrolna S16 umożliwia łatwe zarządzanie przedwzmacniaczami i monitorowanie sygnałów. Można szybko sprawdzić każde z 16 wejść lub 8 wyjść autobusowych, a także dostosować ustawienia gain i zasilanie phantom +48V. Konfiguracja jest prosta i może być zablokowana na konsoli dla bezpieczeństwa całego systemu.

Integracja z systemem monitoringu personalnego P-16

Port ULTRANET w S16 umożliwia bezpośrednie połączenie z systemem POWERPLAY P-16, co oferuje muzykom i wokalistom możliwość indywidualnego dostosowania tego, co chcą słyszeć podczas występu. System jest prosty w konfiguracji i może być szybko rozbudowany.

Niezrównana wartość

S16 to nie tylko wysoce funkcjonalne urządzenie o solidnej konstrukcji przystosowanej do trudów tras koncertowych. To także rozwiązanie oferujące niezrównaną wartość przy zachowaniu profesjonalnych funkcji i jakości dźwięku zapewnianej przez technologie Midas i Klark Teknik – wszystko to w cenie dostępnej dla każdego użytkownika.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka Behringer
Model DIGITAL SNAKE S16
Typ produktu Stagebox cyfrowy
Kod EAN 794504549713

Parametry techniczne

Liczba kanałów 16
Wejścia mikrofonowe 16 x XLR
Zasilanie Phantom Tak
Wyjścia główne 8 x XLR
Wyjścia cyfrowe 2 x Optical Toslink
Złącza danych 1 x Ultranet, 2 x AES50
Złącze USB 1 x Typ B
Łączność z komputerem USB
Wejścia/Wyjścia MIDI Wejście/Wyjście
Wyjście na słuchawki 1 x 1/4" TRS
Możliwość montażu w racku 2U
Źródło zasilania Standardowy kabel zasilający IEC

Parametry fizyczne

Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głębokość) 8.89 cm x 48.26 cm x 22.61 cm
Waga 4.72 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Behringer DIGITAL SNAKE S16 ][ Stagebox cyfrowy, BEHRINGER