Fraud Blocker

Mooer MRV1 Digital Reverb Pedal ShimVerb ][ Efekt gitarowy

  • 345,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy efektu gitarowego Mooer ShimVerb

  • Wysokiej jakości efekt gitarowy typu reverb od chińskiej firmy Mooer
  • Trzy tryby pracy: Room, Spring i Shimmer, umożliwiające tworzenie różnorodnych dźwięków
  • Regulacja za pomocą potencjometrów Level, Color i Decay
  • Wyposażony w prawdziwe obejście (True Bypass) dla zachowania czystości sygnału
  • Zasilanie 9V (tylko adapter), lekka i kompaktowa konstrukcja ważąca około 180g
  • Możliwość zapisu ustawień reverb za pomocą funkcji Preset

 

Ogólny opis

O firmie Mooer

Firma Mooer zadebiutowała na rynku produktów muzycznych w 2010 roku, prezentując oryginalne efekty gitarowe o mikro rozmiarach. Początkowy koncept został opracowany przez czwórkę przyjaciół, pasjonatów łączących muzykę z technologią, w dynamicznie rozwijającym się mieście Shenzhen w Chinach. Od tego czasu, Mooer stał się liderem branży, dostarczając profesjonalnie brzmiące, wysokotechnologiczne produkty dla muzyków na całym świecie. Technologiczne możliwości Mooer rosną z roku na rok, przynosząc coraz bardziej kreatywne i innowacyjne produkty.

ShimVerb MRV1 - efekt gitarowy typu reverb

ShimVerb MRV1 to genialny efekt reverb od Mooer, który zdobył uznanie wielu gitarzystów. Oferuje wiele możliwości w zakresie kreacji dźwięku dzięki trzem trybom: Room, Spring i Shimmer. Efekt jest wyposażony w potencjometry Level, Color i Decay oraz prawdziwy bypass. Zasilany jest napięciem 9V (tylko adapter). Każdy efekt Mooer jest wyposażony w przełącznik true-bypass, gniazdo zasilania DC 9V. Efekty serii Micro są lekkie (ważą 160-180g!), kompaktowe i łatwe w obsłudze.

Trzy tryby ShimVerb MRV1

Tryb Room oferuje normalne tryby reverb odpowiadające pomieszczeniom od małych do dużych. Tryb Spring imituje dźwięk sprężynowego reverb — od dźwięku zespołu Shadows i innych z lat 60. do nowoczesnych zastosowań rockowych. Tryb Shimmer dodaje dodatkowe harmoniki, nadając reverb charakterystyki znane z rocka psychodelicznego i jazzu. Każdy z nich oferuje — za stosunkowo niską cenę — jakość i dźwięk zbliżone do ideału znane z dużo większych i droższych efektów renomowanych firm.

Rejestracja produktu i gwarancja

Zarejestruj swój produkt na stronie www.w-distribution.de/Warranty i przedłuż gwarancję do 4 lat. Warunki gwarancji można sprawdzić na stronie internetowej. Wysokiej jakości efekty gitarowe Mooer są dostępne dla muzyków na całym świecie, niezależnie od ich stylu muzycznego czy poziomu zaawansowania.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand Mooer
Model ShimVerb
Nazwa kodowa efektu MRV1
Rodzaj produktu Efekt gitarowy typu reverb

Parametry Funkcjonalne

Tryby Room, Spring, Shimmer
True Bypass Tak

Parametry Techniczne

Zasilanie Opcjonalne, zasilacz 9V DC

Parametry Fizyczne

Obudowa Metal
Wymiary 93.5 x 42 x 52 mm
Waga 160 g

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Digital Reverb Pedal ShimVerb MRV1 MOOER, efekty, Stompbox, reverb, Mooer, Shimverb, MRV1, digital reverb, reverb Mooer MRV1