Fraud Blocker

dBTechnologies LVX-12 ][ Kolumna aktywna

  • 3 654,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy aktywnej kolumny dBTechnologies LVX-12

  • Dwudrożna kolumna aktywna firmy DbTechnologies z serii LVX
  • Głośnik niskotonowy 12 cali, wysotonowy 1 cal
  • Moc szczytowa 1600W (PRG Moc  800W)
  • Możliwość pracy w pozycji monitorowej
  • Obudowa ze sklejki, wykończenie w kolorze czarnym 

 

Ogólny opis kolumny aktywnej

Tytułem wstępu o serii kolumn LVX

Seria aktywnych głośników LVX jest odpowiedzią wymagania dotyczące muzyki na żywo, w których systemy nagłośnienia muszą być lekkie, stylowe, przenośne, mocne. W związku z czym seria LVX dBTechnolgies oferuje inteligentne rozwiązania ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb instalacji stałych i przenośnych. Brzmienie tych głośników jest bardzo liniowe i zaprojektowane do dowolnych treści audio, takich jak mowa, muzyka w tle lub na żywo, treści multimedialne itp., Z poszanowaniem ich właściwości i odpowiedzi dynamicznej oraz z wysokim poziomem wydajności. Dyspersja tuby o stałej kierunkowości jest symetryczna i obrotowa, aby zachować takie samo pokrycie w przypadku zastosowania poziomego. Jest to szczególnie cenione nawet w przypadku użycia jako monitor sceniczny, konfiguracja możliwa dzięki tylnemu kątowi 45° Wzmacniacze cyfrowe (DIGIPRO) są bardzo ciche dzięki niskiemu rozpraszaniu ciepła i kontrolują zwrotnicę audio, pasmo przenoszenia i wyrównanie akustyczne i 2 różne ustawienia korektora.

 

Konstrukcja i montaż kolumny LVX-12

Obudowa kolumna LVX-12 wykonana jest z wytrzymałej sklejki 15mm o bardzo eleganckim i wyrafinowanym wyglądzie. LVX 12 jest wyposażony w górny uchwyt i 2 boczne uchwyty ułatwiające transport. Uchwyt do montażu na maszcie D36mm na spodzie umożliwia umieszczenie wszystkich głośników LVX na masztach lub statywie. Dostępne są dwa typy wsporników do montażu na ścianie: jeden do montażu pionowego, specjalnie opracowany do zastosowań pod napięciem lub do montażu na kratownicy, ze zmiennymi opcjami obrotu i pochylenia (kołpak do montażu na słupie jest dołączony jako adapter do statywu). Drugi do stałych instalacji poziomych, gdzie można łatwo zmienić pozycję uchyłu. 

 

Więcej szczegółow o samej kolumnie LVX-12

KOlumna aktywna LVX 12 jest wyposażona we wzmacniacz (DIGIPRO) o mocy 800W (Power PRG). Posiada głośnik niskotonowy 12” (cewka 1”) i sterownik kompresyjny 1” (cewka 1,5”) na tubie 90°x40°. Domyślne ustawienie fabryczne poziomej kierunkowości głośników wynosi 90°. Głośnik wykonano z 15mm sklejki brzozowej, a trzy plastikowe uchwyty oraz 12 gwintów M10 umieszczonych po bokach i z tyłu głośnika umożliwiają łatwy transport i montaż. Głośnik został zaprojektowany do użycia również jako monitor sceniczny (kąt 45°), obracając tubę można utrzymać ten sam kąt pokrycia audio wysokich częstotliwości również wtedy, gdy głośnik jest używany jako monitor. W dolnej części obudowy znajduje się otwór do montażu na statywie (D36mm).

 

Specyfikacja

Dane ogólne

Producent dBTechnologies
Model LVX-12
Typ kolumny 2-drożna kolumna aktywna

Parametry akustyczne

Pasmo przenoszenia [-10dB] 55 - 20.000 Hz
Pasmo przenoszenia [-6dB] 62 - 19.000 Hz
Maksymalny SPL 127 dB
HF 1"
Kierunkowość 90 x 40°
klakson Obrotowy róg CD
LF 12"

Wzmacniacz

Technologia wzmacniacza Digipro G2
Klasa wzmacniacza Klasa-D
Moc szczytowa 1600 W
PRG Moc 800W

Processor

Kontroler DSP 24bit/48kHz
Presety systemowe Płaski, przetworzony
Limiter Podwójny aktywny szczyt, RMS, termiczna
Częstotliwość podziału LF-HF 1800 Hz
Nachylenie LF-HF 24 dB/oktawę

Parametry fizyczne

Ścięcie na pozycję monitora 45°
Uchwyty 3 (1x górna, 1x strona)
Punkty olinowania 12 x M10
Uchwyt do słupa D36mm
Wymiary 350 x 610 x 360 mm
Waga 17 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

dBTechnologies LVX-12 | Kolumna aktywna, Kolumny aktywne, Kolumny szerokopasmowe aktywne i pasywne, Kolumny aktywne, pasywne i wzmacniacze, Nagłośnienie, DB TECHNOLOGIES, LVX-12, LVX 12, LVX12