Behringer XENYX CONTROL2USB ][ Kontroler USB

 • 777,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kontrolera Control2USB

 • Kontroler i komunikator studyjny premium o ultra niskim poziomie szumów
 • Urządzenie all-in-one: kontroler Master Volume, przełącznik źródła dźwięku, przełącznik monitorów i komunikator
 • 4 wejścia stereo z niezależną kontrolą poziomu i dodatkowe wejście Monitor Mix dla DAW
 • 3 niezależne i regulowane wyjścia dla podłączenia 3 zestawów monitorów
 • Wbudowany mikrofon "talkback" z regulacją poziomu dla bezpośredniej komunikacji z muzykami w studio
 • Duże pokrętło głośności z kontrolą VCA dla bardzo precyzyjnej regulacji poziomu
 • Wbudowany stereofoniczny interfejs audio USB
 • Przedwzmacniacz gramofonowy jakości premium
 • 2 potężne wzmacniacze słuchawkowe z osobną regulacją głośności
 • Wygodne funkcje Mono, Mute i Dim w zasięgu ręki
 • Precyzyjny, podwójny, 12-segmentowy miernik LED z przełącznikiem źródła wejścia/wyjścia
 • Zasilacz "Planet Earth" zapewniający maksymalną elastyczność (100-240 V ~), gwarantuje pozbawiony zakłóceń dźwięk, lepsze przenoszenie transjentów oraz możliwie najniższe zużycie energii
 • Wysokiej jakości podzespoły i wytrzymała konstrukcja zapewniające długotrwałe użytkowanie

 

Ogólny opis

Kiedy nadejdzie czas, aby zabrać się do nagrywania lub miksowania, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest wczołganie się pod biurko i poprowadzenie kabli. Niezwykle poręczny CONTROL2USB podnosi Cię z kolan, umieszczając Master Volume, Talkback, wybór źródła i sterowanie monitorem bezpośrednio na wyciągnięcie ręki. Teraz możesz wybierać spośród maksymalnie 3 zestawów aktywnych monitorów studyjnych i 4 różnych źródeł wejściowych stereo, aby tworzyć potężne, niestandardowe miksy monitorowe.

 

Większe znaczy lepsze?

Małe pokrętła zapewniają niską precyzję. I odwrotnie, im większe pokrętło, tym wyższa precyzja. Pomyśl o gałce jak o okręgu. Na małym kółku/pokrętle odległość od jednego stopnia do drugiego jest bardzo mała, co utrudnia perfekcyjne wybranie. Na dużym pokrętle odległość między stopniami koła jest znacznie większa, co pozwala z łatwością dokonywać precyzyjnych regulacji. Większe pokrętło pomaga szybko i dokładnie ustawić poziomy i takie właśnie znajdziemy w Monitor1. Ponadto zajmuje ułamek miejsca na biurku jako mikser, a dzięki niewielkim rozmiarom nigdy nie przeszkadza. Mimo że jest mały, stawia na jakość, od stereofonicznego combo XLR/TRS i wejść 1⁄8 "po wyjścia XLR i 1⁄8".

 

Co to jest VCA?

W przeciwieństwie do typowych i niedrogich tłumików rezystancyjnych, Control2USB wykorzystuje zaawansowaną technologię wzmacniacza kontrolowanego napięciem (VCA), aby zapewnić najwyższą precyzję regulacji poziomu. Podczas gdy konwencjonalne suwaki bezpośrednio kontrolują, ile sygnału przechodzi do wzmacniacza, to większe pokrętło w rzeczywistości kontroluje napięcie, które napędza wzmacniacz, aby wyjście było absolutnie wierne źródłu.

 

Złącze USB

Wysokiej jakości, wbudowany interfejs audio USB umożliwia bezpośrednie połączenie z komputerem i jego biblioteką cyfrową, tworząc najlepsze centrum sterowania źródłem dźwięku, bez dodatkowego sprzętu ani sterowników.

 

Więcej możliwości monitorowania

W złotym wieku nagrań inżynierowie musieli sprawić, by miks brzmiał świetnie tylko w dwóch miejscach, w studiu i samochodzie. Jeśli weźmiesz pod uwagę warunki akustyczne i sprzęt zastosowany w każdym z nich, nie jest to takie proste, jak się wydaje. Dzisiejsze nagrania komputerowe muszą brzmieć świetnie w jeszcze większej liczbie sytuacji, takich jak odtwarzacze MP3, podcasty i inne systemy wymagające niskich tonów, więc doświadczanie miksu przez jak największą liczbę systemów głośnikowych jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Niezwykle wygodny Control2USB umożliwia przełączanie między maksymalnie 3 parami monitorów studyjnych; dodaj lub usuń subwoofer; słuchaj przez małe monitory w stylu vintage lub dowolną inną kombinację.

 

Specyfikacja

Producent Behringer
Model Control 2 USB
Kanały wejściowe 4 kanały stereo
Kanały wyjściowe 3 stereo (wyjście monitora)
Wejścia analogowe 8 x 1/4 "(4 pary stereo), 2 x 1/4" (monitor mix in), 2 x RCA (stereo)
Wyjścia analogowe 6 x 1/4 "(3 wyjścia do nagrywania stereo), 2 x 1/4" (wyjście studyjne), 2 x 1/4 "(wyjścia słuchawkowe lewy, prawy)
Słuchawki 2 x 1/4 "TRS
Łączność z komputerem 1 x USB typu B.
Talkback Tak (gniazdo dla opcjonalnego przełącznika nożnego)

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

BEHRINGER XENYX CONTROL2USB | Kontroler USB, Instrumenty, Monitory, słuchawki, adaptacja, Kontrolery odsłuchu/monitorów, Studio i homerecording, BEHRINGER, adaptacja, control2usb, control2, control 2