Fraud Blocker

Rockhouse Festiwal: Święto Rocka w Sercu Krakowa

10-10-2023

Nie ma nic lepszego niż gorący koncert rockowy w chłodne, listopadowe popołudnie. Jeśli więc szukasz wyjątkowej dawki energii i niezapomnianych muzycznych wrażeń, mamy dla Ciebie propozycję, której nie możesz przeoczyć!

Rockhouse Festiwal wraca i to w wielkim stylu! Jedno z najbardziej kultowych wydarzeń muzycznych w Krakowie, które gromadzi fanów rocka z całego kraju. Co sprawia, że jest tak wyjątkowy?

  • Energiczne koncerty: Przygotuj się na eksplozję dźwięku, rytmu i emocji.
  • Wyjątkowy klimat: Klub Poczta Główna zamieni się w muzyczne centrum wszechświata.
  • Starannie wyselekcjonowane zespoły: Od młodych, nieprzeciętnie utalentowanych krakowskich ekip, aż po legendarnych Püdelsi, którzy zapewnią Wam niezapomniany wieczór.

Podczas trzeciej edycji, która odbędzie się 19 listopada 2023, uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć muzycznego rollercoastera. Festiwal rozpocznie się konkursem Rockhouse Festiwal Contest, gdzie sześć zespołów walczyć będzie o serca jury i publiczności. Po zakończeniu rywalizacji na scenie zabrzmi specjalny projekt Rockhouse Festiwal Anthem 2023! Ale to jeszcze nie koniec. Gwiazdą wieczoru będą legendarni Püdelsi. Ich złote brzmienia z płyty "Wolność Słowa" na pewno rozgrzeją każdego fana rocka.

A dla tych, którzy lubią połączenie rocka z elektronicznymi brzmieniami, równolegle na małej scenie odbywać się będą występy krakowskich DJ-ów.

Nie czekaj więc i zarezerwuj bilety już dziś! Dla studentów przewidziana jest specjalna cena — tylko 29zł. Standardowy bilet kosztuje 39zł.

Zapraszamy na festiwal pełen energii, pasji i rock'n'rolla! Będzie ogień jak zawsze!.

Link do wydarżenia:

O poprzedniej edycji z roki 2022 dowiecie się więcej z poniższych relacji :)