Blackstar ID:Core 20 V3 ][ Wzmacniacz gitarowy typu combo 2x5

  • 949,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy wzmacniacza gitarowego Blackstar ID:Core 20 V3

  • Blackstar ID:Core 20 V3 to wszechstronny cyfrowy wzmacniacz gitarowy do zastosowań domowych
  • Ma 6 rodzajów wzmacniaczy i wbudowane możliwości multi-efektów
  • Dzięki funkcji "Wide Stereo" ten mały wzmacniacz combo może wypełnić każde pomieszczenie dźwiękiem
  • Posiada USB z funkcją nagrywania, gniazdo TRRS do transmisji na żywo i gniazdo 6,3 mm
  • Pozwala na edycję, która pozwala użytkownikom dostosować ich brzmienie do własnych upodobań
  • Funkcja emulacji głośników umożliwia bezpośrednie podłączenie słuchawek i odtwarzanie bez obawy o hałas
  • Blackstar ID: Core 20 V3 jest lekki i przenośny, dzięki czemu idealnie nadaje się do ćwiczeń

 

Ogólny opis

Mały cyfrowy wzmacniacz gitarowy

Blackstar ID:Core 20 V3 to cyfrowy wzmacniacz gitarowy o mocy 20 W, który może stać się idealnym narzędziem dla początkującego gitarzysty lub dla osoby szukającej czegoś do ćwiczenia w domu. Ma do zaoferowania wiele funkcjonalności i naprawdę genialne brzmienie. Seria ID:Core została zaprojektowana z myślą o zastosowaniach domowych i stereofonicznym brzmieniu. Dzięki funkcji "Wide Stereo", te małe kombinowane wzmacniacze mogą wypełnić Twoje pomieszczenie dźwiękiem bez szkodzenia słuchowi. Gdy dodasz odrobinę efektu reverb albo delay, przeniesiesz się w zupełnie inny świat.

Możliwości brzmieniowe wzmacniacza

Ten model oferuje dwa cleane, dwa crunch'y i dwa highgain'y, dzięki którym można ukręcić właściwie wszystko - od ambient-maszyny po nasycony przester deathmetalowy. Wbudowane efekty to: reverb, delay i modulacja, które można dostosować za pomocą panelu sterowania na górze wzmacniacza. Oprócz tego, wzmacniacz ma wbudowany tuner i kilka innych funkcji, które uczynią jego obsługę łatwiejszą.

Interfejs USB i edycjka brzmień

Seria ID:Core ma wbudowane przetworniki USB z funkcją interfejsu. Podłączając wzmacniacz do komputera za pomocą kabla USB, możesz nagrywać swoją muzykę przy użyciu wbudowanych we wzmacniaczu brzmień i efektów oraz oprogramowania do edycji dźwięku. Za pomocą funkcji USB, użytkownik ma również dostęp do rozbudowanego edytora brzmień, pozwalającego na dostrojenie brzmienia do własnych upodobań.

Płaski panel sterowania (bez zagnieżdżonych opcji)

Wersja V3 została wzbogacona o gniazdo TRRS do Livestreamów, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle na miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można używać wzmacniacza na żywo podczas transmisji online. Wzmacniacz jest wyposażony w panel sterowania z przyciskami manual, tap, rev, del, mod oraz potencjometrów: voice/gain level/volume level/eq isf/effect type/effect level. Oprócz tego, wzmacniacz jest wyposażony w kilka wejść i wyjść, w tym 1x Jack 6.3 mm, aux in 3.5 mm, Livestream 3.5 mm oraz 1x Jack 6.3 mm Footswitch.

Emulacja kolumny i konstrukcja

Ważną cechą wzmacniacza jest również funkcja emulacji kolumny, która pozwala na bezpośrednie podłączenie słuchawek do wzmacniacza i gry bez obawy o hałas. Wzmacniacz Blackstar ID:Core 20 V3 waży około 5,2 kg i ma wymiary 475 x 195 x 373 mm. Dzięki swoim rozmiarom, można łatwo przenosić go z miejsca na miejsce i korzystać z niego w różnych miejscach.

Podsumowanie 

Podsumowując, wzmacniacz Blackstar ID:Core 20 V3 to doskonałe narzędzie dla początkującego gitarzysty lub osoby szukającej czegoś do ćwiczeń w domu. Ma wiele funkcjonalności i naprawdę genialne brzmienie, które pozwolą na tworzenie różnorodnej muzyki. Oprócz tego, dzięki wbudowanym przetwornikom USB i funkcji interfejsu, można nagrywać swoją muzykę za pomocą wbudowanych we wzmacniaczu brzmień i efektów, a także edytować dźwięk w rozbudowanym programie. Jest to idealny wybór dla osób, które szukają uniwersalnego wzmacniacza, który łatwo się obsługuje i oferuje wiele funkcji.

 

Specyfikacja

Producent Blackstar
Model ID:Core 20 V3
Typ wzmacniacza Cyfrowy
Moc 20 Wat
Wejścia 1x Jack 6.3 mm, Aux In 3.5 mm, Livestream 3,5 mm, 1x Jack 6.3 mm Footswitch
Wyjścia Słuchawkowe z symulacją kolumn
Potencjometry Voice/Gain Level/Volume Level/EQ ISF/Effect Type/Effect Level
Przyciski Manual, Tap, Rev, Del, Mod
6 kanałów Clean Warm, Clean Bright, Crunch, Super Crunch, OD1, OD2
Rozmiar głośnika 2 x 5''
Zasilanie bateryjne Brak
Zasilacz 6.5V DC - Plus w srodku
Waga 5,2 kg
Wymiary 475 x 195 x 373 mm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

 


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Blackstar ID:Core 20 V3 | Stereofoniczne combo gitarowe, Comba gitarowe, Wzmacniacze i kolumny gitarowe, Gitary, wzmacniacze, do elektryków, Combo, Gitarówka, ID Core, Core, Polecamy, Blackstar, BLACKSTAR, do elektrykow, Gitarowka

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 14/09/2023

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 14/09/2023

14-09-2023
Kochani! Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami najnowszymi dostawami, które dotarły do naszego sklepu muzycznego w ostatnich dniach. Pamiętajcie, że te informacje nie odzwierciedlają dostępności produktów w sklepie, ale są jedynie wskazówką, jakie nowe pozycje trafiły do naszego sklepu. 📦 12 września otrzymaliśmy Lemon Oil Kyser LE-KDS800 do konserwacji gryfu,...