Fraud Blocker

IK Multimedia iLoud Micro Monitor IK ][ białe monitory odsłuchowe aktywne

  • 1 699,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy monitorów odsłuchowych iLoud Micro Monitor

  • Sprzęt dla ludzi, którzy chcą mieć jakość dźwięku pod ręką nawet na wakacjach w Alpach
  • Białe jak śnieżek na stoku
  • Nie sugeruj się "i" przed Loud - działają z każdym źródłem dźwięku nawet bez jabłka ;)
  • Bardzo dobra propozycja na bliskie pole
  • Budzą się już od 55Hz, co jest świetnym wynikiem jak na 3-calową membranę

 

Opis ogólny

Najmniejsze studyjne monitory referencyjne na świecie

Liniowa charakterystyka częstotliwościowa. Brak podbarwiania brzmienia. Przejrzystość. Headroom. Aby usłyszeć prawdę, potrzebujesz głośników referencyjnych, które to umożliwiają. Twoim monitorom studyjnym możesz zaufać, ale co, gdy jesteś w trasie? A jeśli istnieją monitory referencyjne, które mogą uwolnić Cię od pomieszczenia studyjnego i zapewnić prawdziwość w Twojej muzyce, niezależnie do tego, gdzie się znajdujesz – przy miksowaniu w prowizorycznym miejscu nagrań, robieniu masteringu w pokoju hotelowym, pracy we własnym studiu czy komponowaniu w drodze? Czy nie byłoby miło?

Teraz, dzięki iLoud Micro Monitor, możesz zawsze i wszędzie usłyszeć prawdę w swojej muzyce. iLoud Micro Monitor to najmniejsze aktywne studyjne monitory referencyjne na świecie. Zapewniają wyjątkowo dokładną liniową charakterystykę częstotliwościową, bez żadnego podbarwiania dźwięku i to w każdym środowisku odsłuchowym. Brzmi zbyt dobrze, żeby było prawdziwe? Czytaj dalej...

Monitory iLoud Micro to dwie wyjątkowo łatwe w przenoszeniu kolumny głośnikowe o wysokiej wydajności, które są zasilane w technice bi-amp, zapewniające w sumie 50 W RMS mocy oraz mocny bas, mnóstwo headroomu i szeroki obraz stereo. Niezależnie od tego, czy nagrywasz, edytujesz, miksujesz, czy masterujesz, iLoud Micro Monitor zapewnia, że Twój miks będzie dobrze przekładał się na rozmaite urządzenia konsumenckie – słuchawki, domowe zestawy stereo, konsole do gier, car-audio, TV i inne systemy odsłuchowe.

Dzięki iLoud Micro Monitor usłyszysz prawdę w swojej muzyce, niezależnie od tego czy miksujesz, masterujesz, czy po prostu słuchasz swoich ulubionych utworów w domu. A co najlepsze, oferuje możliwość łatwego przenoszenia, moc i elastyczność za cenę przystępna dla każdego.

 

Dziedzictwo mocy

Wprowadzony przez nas głośnik iLoud Bluetooth ustanowił nowy standard w mocy i dokładności brzmienia w przenośnej formie. iLoud Micro Monitor jest naturalną ewolucją tej konstrukcji i – tak jak jego bardzo popularny poprzednik – oferuje całkowicie nowe i niezrównane przenośne możliwości brzmieniowe.

Dwa głośniki zasilane są ultra-wydajnymi wzmacniaczami pracującymi w klasie D, wytwarzającymi łącznie 50W W RMS. Każda z kolumn wyposażona jest w głośnik wysokotonowy (tweeter) z jedwabną kopułką o średnicy 3/4", woofer z papierową membraną oraz duży otwór bass-reflex umieszony z przodu. Dzięki tym cechom mogą zapewnić przyjemną górę, wyjątkowo „otwarty” środek i solidny, kontrolowany dół. Mówiąc prosto, brzmienie iLoud Micro Monitor jest tak dobre, że aż niewyobrażalne przy tych rozmiarach i cenie.

 

Przejrzysty brzmieniowo zestaw głośników

iLoud Micro Monitor brzmi zdumiewająco i prawdziwie. Ale dlaczego? Otóż po części dzięki 56-bitowemu procesorowi sygnałowego (DSP). DSP odpowiada za takie rzeczy jak charakterystyka częstotliwościowa i fazowa monitorów, ale także za regulację zakresu dynamiki w taki sposób, aby głośniki był zawsze pod kontrolą. Działa także jako cyfrowa zwrotnica, która pozwala na niezauważalne płynne przejścia pomiędzy samymi głośnikami.

 

Regulacja dźwięku

Przebywanie w podróży wiąże się z funkcjonowaniem w różnych środowiskach odsłuchowych. Większość głośników nie poradzi sobie z taką różnorodnością, ale iLoud Micro Monitor – tak. Wewnętrzny procesor sygnałowy jest sterowany przy pomocy trzech specjalnych przycisków EQ. Dostępne są przyciski do regulacji niskich i wysokich częstotliwości oraz przycisk kompensujący „DESKTOP”, który pozwala na bezproblemowe przełączanie się pomiędzy konfiguracją dostosowaną do „wolnego pola” i „blatu biurka”.

Możesz także ustawiać iLoud Micro Monitor pod dwoma różnymi kątami. Dzięki tym opcjom możesz dopasować odsłuch do charakterystyki pomieszczenia, w którym aktualnie pracujesz.

 

Podłącz się

Możesz z łatwością używać iLoud Micro Monitor z całym swoim ulubionym sprzętem.
Wysyłanie do niego sygnału audio nie mogłoby być prostsze. Ma zarówno wejścia RCA, jak i 1/8", a także można je podłączyć przez Bluetooth do każdego urządzania obsługującego tę technologię.

Dzięki tym wszystkim wejściom będziesz mógł zawsze skorzystać z ultra-liniowego dźwięku do monitorowania swojej muzyki, niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzystasz.

 

Idealne do monitorowania dźwięku z laptopa

Dźwięk monitorów referencyjnych zawsze i wszędzie – iLoud Micro Monitor sprawia, że jest to możliwe.
Dwie kolumny tworzące niewiarygodnie mały i przenośny zestaw, który zapewnia wyjątkowe brzmienie w każdym otoczeniu.
Kompaktowe wymiary sprawiają, że jest to idealny system monitorujący do podróżowania z laptopem.
Z łatwością mieszczą się w pokrowcu lub plecaku, więc możesz wszędzie korzystać z nich fenomenalnego dźwięku.

 

Wymagania

iLoud Micro Monitor został zaprojektowany do współpracy z większością urządzeń obsługujących Bluetooth®, w tym iPhonem, iPadem, iPodem touch, smartfonami i tabletami z Androidem, większością komputerów Mac i PC. Został także wyposażony w wejście przewodowe do podłączania odtwarzacza MP3 lub innego urządzenia bez obsługi Bluetooth, przy użyciu standardowego kabla 1/8” (mini-jack) lub RCA.

 

Specyfikacja

Dane ogólne

Typ 2-drożny aktywny monitor studyjny z bi-amp
Pasmo przenoszenia (-10 dB) 45 Hz - 22 kHz
Częstotliwość podziału 3 kHz
Głośnik wysokotonowy jedwabna kopuła 3/4 ", magnes neodymowy
Głośnik niskotonowy 3-calowy, niestandardowy materiał kompozytowy o wysokiej sztywności

Wzmacniacz

Maksymalny SPL @ 50 cm (przy odtwarzaniu dwóch głośników, uśredniona fala sinusoidalna od 100 Hz do 10 kHz) 107 dB
Typ wzmacniacza Wysoka sprawność klasy D
Całkowita moc wyjściowa (oba głośniki) 70 W (szczyt) - 50 W RMS
Moc wyjściowa niskiej częstotliwości (pojedynczy głośnik) 18 W RMS
Moc wyjściowa wysokiej częstotliwości (pojedynczy głośnik) 7 W RMS
Ustawienia akustyczne Wysoka półka (0dB lub -3dB od 4kHz w górę); niska półka (0dB lub -3dB od 250Hz w dół); komputer stacjonarny (+ 3,5dB między 1kHz a 10kHz i -1dB poniżej 400Hz)

Pozostałe

Całkowite opóźnienie systemu (wejście analogowe) 1,02 ms
Całkowite opóźnienie systemu (wejście Bluetooth) 155 ms (zależy od implementacji hosta, testowane na telefonie iPhone 6S / iOS 10.0.1)
Złącza 2 x wejście RCA (kabel w zestawie); TRS 1/8 "wejście stereo; 4-pinowe złącze głośnika (kabel w zestawie)
Rozmiar 180 mm / 7,09 "x 135 mm / 5,31" x 90 mm / 3,54 "
Waga 920 g / 32,45 uncji (lewy głośnik), 800 g / 28,22 uncji (prawy głośnik), 1,720 g / 60,67 uncji (lewy + prawy głośnik)

 

Filmy i prezentacje wideo produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Białe monitory odsłuchowe aktywne IK MULTIMEDIA iLoud Micro Monitor IK, Studio i homerecording, Monitory, słuchawki, adaptacja, Monitory odsłuchowe, Instrumenty, iloud białe, monitory do domu, monitory odsłuchowe do domu, iloud cena,