Fraud Blocker

Behringer XENYX 802S ][ Analogowy mikser audio

  • 475,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy analogowego miksera audio Behringer Xenyx 802S

  • Mikser audio dla początkujących i profesjonalistów
  • 8 kanałów z nagradzaną jakością dźwięku i obsługą USB
  • Wbudowane przedwzmacniacze mikrofonowe XENYX z zasilaniem Phantom 48V
  • 3-pasmowy korektor dźwięku na wejściach mono i stereo
  • Wejścia: 2 x XLR, 6 x 6,3 mm jack, 1 x RCA stereo
  • Wyjścia: 2 x 6,3 mm jack (monitor), 2 x 6,3 mm jack (główne), 1 x RCA stereo

 

Ogólny opis

Behringer Xenyx 802S - wysokiej jakości mikser dla początkujących i profesjonalistów

Behringer Xenyx 802S to przystępny cenowo i potężny narzędzie zarówno dla początkujących twórców treści, jak i profesjonalistów w podróży. 8 kanałów o krystalicznie czystym, nagradzanym dźwięku z obszerną kontrolą audio pozwala podcasterom, graczom i live streamerom łatwo kierować dźwiękiem w efektywnych aplikacjach twórczych. Również kompatybilność z USB umożliwia użytkownikom dostęp do funkcji 802S z komputera, telefonu komórkowego lub innego inteligentnego urządzenia. Dzięki wszechstronnemu wejściu/wyjściu, w tym połączeniom RCA, 1/4-calowe i XLR, praktycznie nie ma scenariusza audio, którego 802S nie może obsłużyć - a przy tym jest na tyle kompaktowy, że zmieści się na biurku, stole scenicznym czy nawet w plecaku!

Utrzymuj swoje strumienie w krystalicznej czystości

Własna konstrukcja Behringer o niskim szumie zapewnia mikserowi Xenyx 802S niezwykle czyste wyjście przy pracy z urządzeniami, mikrofonami, instrumentami i innymi. Będziesz także mógł precyzyjnie dostroić swoje końcowe wyjście za pomocą wbudowanego paska miksowania i korektora, co gwarantuje optymalne wyjście, niezależnie od tego, czy planujesz podcasting, strumieniowanie czy nagrywanie. Uzupełnione nagradzanymi przedwzmacniaczami mikrofonowymi XENYX, Xenyx 802S to doskonałe uzupełnienie biurka każdego poważnego twórcy treści.

Łatwa kontrola

802S posiada 3-pasmowy korektor na wejściach mono i stereo, co pozwala na precyzyjne kształtowanie dźwięku dla dowolnego źródła wejściowego. Zintegrowana kontrola wysyłki FX na każdym kanale pozwala podłączyć dowolny zewnętrzny procesor efektów do wyboru, taki jak Behringer FX2000, zapewniając niesamowitą elastyczność efektów audio. Gdy nic nie jest podłączone do wejść liniowych stereo 7/8, wówczas kontrola poziomu 7/8 może być używana do regulacji poziomu wejścia USB w wygodny sposób.

Świetny dla każdej konfiguracji

Nowa seria XENYX "S" może być podłączana do komputerów lub urządzeń mobilnych za pomocą USB, co ułatwia integrację źródeł cyfrowych ze sprzętem analogowym. Dwa kanały mono i 2 kanały stereo z korektorem, a także dodatkowy kanał stereo, wejście strumieniowe RCA i wejście USB pozwalają łączyć łącznie 12 sygnałów audio o krystalicznej czystości do monitorowania za pomocą słuchawek lub na wysokiej jakości wyjściach TRS. W związku z tym 802S może być również używany jako wszechstronny mikser podrzędny do łączenia urządzeń audio z włączoną siecią z kilkoma innymi sygnałami audio.

XENYX 802S - kompaktowy mikser analogowy o wysokiej jakości

Kompaktowy mikser XENYX 802S z 8 wejściami pozwala bez wysiłku osiągnąć dźwięk najwyższej jakości, idealny do strumieniowania, podcastingu i nagrywania. Zapewnia ciepłe i ultramuzyczne brzmienie dzięki nagradzanym przedwzmacniaczom mikrofonowym XENYX z zasilaniem fantomowym 48V dla wysokiej klasy mikrofonów studyjnych.

 

Specyfikacja Techniczna

Producent Behringer
Model Xenyx 802S
Typ miksera Analogowy
Rozdzielczość A/D 16-bit/48kHz
Liczba wejść mikrofonowych 2 x XLR
Zasilanie phantom Tak
Liczba wejść liniowych 6 x 6,3 mm TRS
Inne wejścia 1 x Dual RCA Stereo
Liczba wyjść liniowych (monitor) 2 x 6,3 mm (monitor)
Liczba wyjść liniowych (główne) 2 x 6,3 mm (main)
Inne wyjścia 1 x Dual RCA Stereo
Wyjścia słuchawkowe 1 x 6,3 mm stereo jack
Inne złącza USB: 1 x Type B
Interfejs komputerowy: USB (2 x 2)
Pasy korekcji: 3-pasmowy
Źródło zasilania: 18V DC, 1.0A zasilacz (w zestawie)
Wymiary: 189 x 220 x 47 mm
Waga: 1.6 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Behringer XENYX 802S ][ Analogowy mikser audio, Analogowe miksery audio, BEHRINGER, XENYX, 802S, XENYX 802S,

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 21/02/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 21/02/2024

21-02-2024
Nowe dostawy w naszym sklepie muzycznym! Chcielibyśmy poinformować Was o najnowszych dostawach do naszego sklepu muzycznego. Pragniemy jednak zaznaczyć, że podane informacje dotyczą wyłącznie bieżących dostaw i nie odnoszą się do aktualnej dostępności produktów w sklepie. Informacje o dostępności można znaleźć na każdej karcie produktu. 20 lutego 2024 Struny do gitary...