Fraud Blocker

Behringer B12X ][ Aktywna kolumna z mikserem

  • 1 785,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Aktywnej kolumny z mikserem Behringer B12X

  • Wysokiej klasy aktywna kolumna z wbudowanym mikserem od firmy Behringer
  • Zintegrowana technologia wzmacniacza klasy D o mocy 1000W
  • Trzykanałowy mikser cyfrowy z funkcją zapamiętywania ustawień
  • Wbudowany moduł Bluetooth v4.0 umożliwiający strumieniowanie muzyki
  • Kompatybilność z bezprzewodowymi mikrofonami serii ULM (sprzedawanymi oddzielnie)
  • Opcje montażu obejmują mocowanie na statywie oraz ustawienie jako monitor sceniczny
  • Waga wynosząca około 12,88 kg ułatwia transport i instalację

 

Ogólny opis

Historia marki Behringer

Założona w 1989 roku przez Uli Behringera, muzyka i inżyniera dźwięku, który nie mógł sobie pozwolić na zakup niezbędnego sprzętu do własnego studia, Behringer szybko przekształciła się z projektu pasjonata w globalną markę. Początkowo tworząc produkty wyłącznie dla siebie i swoich przyjaciół, Behringer przyjął filozofię dostarczania produktów zmieniających życie w cenach, na które każdy może sobie pozwolić. Skupiając się obsesyjnie na swoich klientach w takich dziedzinach jak przenośny dźwięk na żywo, muzyka, nagrywanie, DJ/EDM oraz broadcast, firma stała się liderem w produkcji sprzętu audio.

EUROLIVE B12X - więcej niż oczekujesz

EUROLIVE B12X to aktywna kolumna z mikserem, która doskonale wpisuje się w tradycję marki Behringer - oferuje więcej mocy, więcej funkcji i jest absolutnie bardziej przystępna cenowo! Inżynierowie firmy stworzyli głośnik aktywny, który łączy technologię wzmacniacza klasy D o mocy 1000 W, 3-kanałowy cyfrowy mikser z możliwością zapamiętywania ustawień gainu, gotowość do pracy bezprzewodowej z mikrofonami cyfrowymi serii ULM (sprzedawanymi oddzielnie), zintegrowane DSP oraz wyjątkową przenośność. Dodatkowo B12X został wyposażony w najlepszy 12-calowy głośnik niskotonowy dla niezwykle głębokiego basu oraz najnowocześniejszy 1-calowy driver kompresyjny z membraną fenolową dla wyjątkowej reprodukcji wysokich częstotliwości. Zintegrowana łączność Bluetooth pozwala na strumieniowanie muzyki ze smartfona, tabletu lub innego urządzenia wyposażonego w Bluetooth - a system można nawet kontrolować za pomocą darmowych aplikacji mobilnych na iOS i Androida.

Cyfrowy mikser i kontrola zdalna

B12X posiada wbudowany w pełni adresowalny cyfrowy mikser z dwoma gniazdami combo jack/XLR, które akceptują połączenia symetryczne i niesymetryczne dla mikrofonów dynamicznych i instrumentów liniowych. Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika składa się z jednego obrotowego enkodera push z przyciskami Process, Setup, Exit i Enter. Pięknie podświetlany wyświetlacz LCD kontroluje funkcje DSP, w tym parametry miksera, korektor 3-pasmowy i presety. Wszystkie ustawienia można kontrolować lokalnie lub za pomocą darmowych aplikacji mobilnych do pobrania na iOS i Androida - a dostęp do nich można zablokować, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi.

Wolność na scenie dzięki technologii bezprzewodowej

Zostań gotowy na pracę bezprzewodową dzięki wbudowanej dedykowanej łączności naszego systemu mikrofonowego ULTRALINK ULM Series. Praca bezprzewodowa daje maksymalną swobodę i mobilność bez konieczności prowadzenia kabli. Najwyższej jakości dźwięk zapewnia cyfrowe, wolne od licencji pasmo częstotliwości 2.4 GHz ULM. System bezprzewodowy ULM łączy profesjonalną jakość dźwięku z prostą konfiguracją i intuicyjnym interfejsem dla legendarnych osiągów audio od razu po wyjęciu z pudełka. Wystarczy podłączyć dongle odbiornika ULM, a natychmiast uzyskasz wyjątkowy system mikrofonowy bez kabli. Uwolnienie się od kabli to prosty sposób na opanowanie sceny.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka Behringer
Model B12X
Typ produktu Aktywna kolumna z mikserem
EAN 4033653106412

Parametry techniczne

Zasilanie Tak
Konfiguracja mocy Pojedynczy wzmacniacz
Całkowita moc 1000W Klasy D
Odpowiedź częstotliwościowa 55Hz-16kHz
Przetwarzanie sygnału 3-pasmowy EQ
Oprogramowanie KLARK TEKNIK DSP

Złącza / gniazda

Wejścia 2 x XLR-1/4 combo
Wyjścia 1 x XLR
USB 1 x Typ A

Parametry akustyczne

Rozmiar głośnika niskotonowego 12" woofer
Rozmiar głośnika wysokotonowego 1" tweeter

Sterowanie i komunikacja

Bluetooth Tak, v4.0
Bezprzewodowe Ultralink ULM

Parametry fizyczne

Opcje montażu Montaż na słupie z gniazdem 1.37, Klin podłogowy
Źródło zasilania Standardowy kabel zasilający IEC AC
Wysokość 22.4 cm
Szerokość 13.5 cm
Głębokość 10.6 cm
Waga 28.4 lbs.

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Behringer B12X ][ Aktywna kolumna z mikserem, BEHRINGER