Fraud Blocker

Biamp PCR3000MKII ][ Uniwersalny odtwarzacz FM/DAB/DVD/CD/USB/SD

  • 2 925,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy odtwarzacza PCR3000MKII

  • Profesjonalny odtwarzacz CD / USB / SD z tunerem Fm RDS i DAB+
  • Wbudowany interfejs Bluetooth do podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku
  • Dołączony pilot do zdalnego sterowania
  • Złącza IR, RS232C, USB, karta SD

 

Ogólny opis

PCR3000RMKIII to profesjonalny odtwarzacz muzyki z wielu źródeł CD / USB / SD ze zintegrowanym tunerem FM RDS i DAB+. Ponadto urządzenie ma teraz również wewnętrzny odbiornik Bluetooth, który można podłączyć do dowolnego źródła muzyki, smartfona lub komputera wyposażonego w połączenie Bluetooth. Dodatkowo PCR3000RMKIII jest wyposażony w wiele niezależnych wyjść analogowych, koncentryczne i optyczne wyjście cyfrowe dla odtwarzacza CD / USB / SD oraz port RS232 do użytku ze zintegrowanymi systemami sterowania.

 

Z przodu znajduje się gniazdo USB i karty SD, a drugie wejście USB z tyłu urządzenia (aby nikt nie wyjął karty pamięci). Urządzenie posiada przełącznik trybu pracy z tyłu, umożliwiający wybór pomiędzy Auto Play i Cue. Kiedy PCR3000RMKIII jest w trybie Auto Play, urządzenie zawsze rozpocznie odtwarzanie automatycznie po włączeniu. W trybie Cue urządzenie zawsze czeka na polecenie odtwarzania po przywróceniu zasilania lub wybraniu innej ścieżki.

 

Poziom wzmocnienia wyjścia analogowego można regulować z tyłu, aby dopasować poziom wyjściowy innych źródeł dźwięku. Dodatkowo dostępne jest wyjście łączone. To wyjście będzie domyślnie odtwarzać muzykę z odtwarzacza CD / USB / SD. Gdy nie ma odtwarzania multimediów z odtwarzacza CD / USB / SD, wyjście automatycznie przełączy się na wyjście tunera (FM lub DAB +) po kilku sekundach, pod warunkiem, że tuner nie jest w trybie czuwania.

 

PCR3000RMKIII może być sterowany za pomocą elementów sterujących na panelu przednim, dołączonego pilota na podczerwień lub poleceń RS232.

 

Specyfikacja

Tuner radiowy  FM, RDS, DAB, DAB+
Wi-Fi  NIE
Wejście USB (tryb pamięci masowych)  Pendrive FAT16/32, Dysk twardy FAT16/32
Wyjścia optyczne  1
Wyjścia koaksjalne  1
Wyjścia 2xRCA liniowe  1
Inne złącza  IR, RS232C, USB, karta SD
Wyjście subwooferowe  NIE
Wodoodporny NIE
INNE odtwarzane formaty muzyczne: MP3, WMA
Pilot TAK
Głębokość 30.5cm
Gwarancja 24 miesiące

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Apart PCR3000MKII | Uniwersalny odtwarzacz FM/DAB/DVD/CD/USB/SD, Odtwarzacze, Sprzęt instalacyjny, Nagłośnienie, APART, PCR3000MKII, PCR 3000MKII, PCR-3000MKII, PCR3000 MKII, PCR 3000 MKII, PCR-3000 MKII

Jakie są rodzaje nagłośnienia? Czym się charakteryzują, jakie są zastosowania oraz ich wady i zalety

Jakie są rodzaje nagłośnienia? Czym się charakteryzują, jakie są zastosowania oraz ich wady i zalety

05-05-2023
Istnieje wiele sposobów klasyfikacji systemów nagłośnieniowych. Poza podziałem na systemy aktywne i pasywne oraz systemy 100V i opornościowe (oba pasywne), producenci wprowadzają swoje modyfikacje, które łączą różne rozwiązania. Głośniki aktywne i pasywne różnią się między sobą pod wieloma względami. Poniżej przedstawiamy charakterystykę każdego z tych rodzajów...