Fraud Blocker

Allen & Heath ZED-6 ][ Analogowy mikser audio

 • 650,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy miksera audio ZED-6

 • 6 kanałowy analogowy mikser audio firmy Allen Heath z serii ZED Compact
 • 2 kanały mono z przedwzmacniaczami mikrofonowymi GSPre i wejściami liniowymi
 • 2 kanały stereo z wejściami instrumentalno-liniowymi
 • Filtry dolnoprzepustowe redukujące dudnienie i inne niepożądane niskie częstotliwości
 • Efektywne kształtowanie dźwięku dzięki kontrolkom korektora HF i LF
 • Kanały można indywidualnie przypisywać do miksu słuchawkowego
 • Wyjścia XLR do monitorów studyjnych lub aktywnych głośników PA
 • Płynny suwak 60 mm do kontrolowania głównego miksu
 • Zewnętrzny zasilacz

 

Ogólny opis

Krótko o Allen & Heath

Firma Allen&Heath była w awangardzie w czasie pierwszej fali wielkich brytyjskich firm mikserskich, rozpoczynając życie w sercu londyńskiej sceny swingowej w 1969 roku. W tamtych czasach ręcznie budowali miksery dla najlepszych zespołów tamtej epoki, między innymi dla Genesis, Pink Floyd i The Who. Allen&Heath był pierwszym producentem, który zamontował potencjometry i przełączniki na płytce drukowanej kanału wejściowego. Były to pierwsze miksery modułowe, w których podsystemy można było zastąpić jako całość. Allen&Heath była pierwszą firmą, która stworzyła mały mikser, 6-kanałowy, tranzystorowy mikser z 2 wyjściami, zwany MiniMixer. Mikser Allen&Heath Syncron A był pierwszym, który użył wzmacniaczy operacyjnych. Konsola Allen&Heath CMC była pierwszą konsolą, w której zastosowano mikroprocesor do integracji funkcji MIDI z mikserem. Jest to firma która ma sobą wiele innowacji oraz ma za sobą ogrom własnego dziedzictwa do którego może się odwoływać i na którym może się opierać budując znakomite urządzenia służące do miksowania dźwięku i na scenie i w studio. 

 

O samym mikserze

Mikser audio ZED-6 został stworzony dla muzyków, piosenkarzy i autorów tekstów oraz miejsc poszukujących renomowanej konstrukcji i jakości dźwięku ze stajni Allen & Heath w kompaktowym, przenośnym formacie. Niezależnie od tego, czy chodzi o działanie hobbystyczne, występowanie na żywo czy nagrywanie utworów do udostępnienia w internecie, ZED-6 jest wszechstronnym towarzyszem na każdym etapie twórczej podróży. Wyposażony przedwzmacniacze GSPre, opracowane na podstawie cenionej konsoli nagraniowej GS-R24, ZED-6 oferuje wyjątkowo niski poziom szumów i ogromny headroom, z charakterystycznym analogowym ciepłem i głębią. Gitarzyści będą zadowoleni, wiedząc, że ZED-6 jest wyposażony w parę wejść o wysokiej impedancji Guitar DI, umożliwiających podłączenie gitar bezpośrednio do miksera bez kłopotów i kosztów związanych z używaniem oddzielnych DI-boxów.

 

Specyfikacja

Rodzaj miksera Mikser analogowy
Kanały 6
Fadery 1 suwak Master Mix 60 mm
Wejścia - przedwzmacniacze mikrofonowe 2
Zasilanie Phantom 2
Wejścia - liniowe 2 x ¼" (linia / instrument)
Wejścia - inne 4 x ¼" TRS (sparowane stereo)
Wyjścia - główne 2 x XLR (lewy, prawy)
Słuchawki 1 x ¼"
Pasma EQ 2-pasmowy korektor
Wysokość 8,89 cm
Szerokość 24,89 cm
Głębokość 23,62 cm
Waga 1,26 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Allen&Heath ZED-6 | Analogowy mikser audio, Miksery analogowe stół, Miksery audio, powermiksery, Nagłośnienie, ALLEN&HEATH, ZED-6, ZED 6, ZED6, Mały mikser audio, Analogowy mikser audio,. mikserek audio, Allen Heath, Allen & Heath