Fraud Blocker

AKG LYRA C44-USB ][ Pojemnościowy mikrofon studyjny na USB

 • 499,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu Lyra C44-USB

 • Mikrofon pojemnościowy na USB pracujący w wysokiej rozdzielczości 24-bit/192 kHz firmy AKG
 • Układ 4 kapsuł zapewnia doskonałe pokrycie audio i 4 charakterystyki kierunkowości
 • Połączenie USB jest odpowiednie dla użytkowników na wszystkich poziomach umiejętności
 • Wyjście słuchawkowe 3,5 mm umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym
 • Chwilowy przełącznik wyciszenia wycisza niechciane dźwięki
 • Konstrukcja inspirowana latami 50-tymi, posiada odpinaną podstawkę w stylu vintage

 

Ogólny opis

Mikrofon AKG Lyra oferuje dźwięk wysokiej rozdzielczości, pożądaną wszechstronność i prostotę przy jednoczesnym zapewnieniu stylowego wyglądu. Niezależnie od tego, czy tworzysz treści online, podcasty, vlogi, transmisje strumieniowe na żywo, produkujesz muzykę Lyra z pewnością może się przydać :) Jest to mikrofon, który spełnia potrzeby tych, którzy szukają zarówno dźwięku studyjnej jakości, jak i łatwej konfiguracji, unikamy w tym wypadku podłączenia przez miksery, przedwzmacniacze, interfejsy audio i podobne rzeczy. Mikrofon oferuje konwersję 24-bit / 192 kHz, posiada wbudowane mocowanie przeciwwstrząsowe.

 

Wszechstronne zastosowanie

Innowacyjna kapsuła AKG Adaptive Capsule Array dostosowuje się do występu, aby nagrać nieskazitelny dźwięk. Lyra może obsługiwać wszystko to gdzie dźwięk ma znaczenie, od tradycyjnego nagrywania głosu/instrumentu po vlogowanie, transmisję na żywo, nagrywanie w terenie oraz konferencje internetowe.


Plug-and-Play

Konfiguracja plug-and-play dla komputerów Mac/linux/Windows i urządzeń iOS/Android zapewnia łatwą obsługę; bez montażu i bez bałaganu w ustawieniach oprogramowania. Wystarczy podłączyć Lyrę do urządzenia za pomocą dostarczonego kabla USB Type-C na USB Type-A, osobno dostępnego zestawu Apple Camera Connection Kit (dla urządzeń Lightning) lub opcjonalnego kabla adaptera OTG, aby używać go z popularnym oprogramowaniem do produkcji audio i wideo, transmisji na żywo i aplikacji konferencyjnych.

 

Monitorowanie z zerową latencją

Kiedy mówisz, śpiewasz lub grasz na instrumencie w studiu, musisz jednocześnie słyszeć siebie i swoje podkłady, aby grać jak najlepiej. Dlatego Lyra jest wyposażona w gniazdo słuchawkowe 3,5 mm o zerowej latencji, które eliminuje krótkie opóźnienie między występem do mikrofonu a słyszeniem siebie w słuchawkach, dzięki czemu możesz skupić się na swojej grze.

 

Adaptacyjna macierz czterech kapsuł

Opatentowana przez Lyra Adaptive Capsule Array wykorzystuje cztery kapsuły pojemnościowe, aby zaoferować cztery przyjazne dla użytkownika wzorce biegunowe — przód, przód i tył, zwarte stereo i szerokie stereo — to daje nam bardzo duzy zakres zastosowań. Wskaźniki LED pokazują tryb przechwytywania.

 • Przód: Izoluje źródło docelowe od rozpraszającego szumu tła, tumiąc niechciane dźwięki z tyłu i po bokach mikrofonu — idealne rozwiązanie w przypadku słowa mówionego, wokalu i instrumentów z bliskiej odległości.
 • Przód i tył: Przechwytuje i łączy dźwięk jednakowo ze wszystkich stron — idealny do wywiadów twarzą w twarz i duetów.
 • Zwarte stereo: Przechwytuje dźwięk w prawdziwym stereo, zapewniając dyskretny lewy i prawy dźwięk dla doskonałej separacji dźwięku - idealny do nagrywania wywiadów obok siebie, dyskusji panelowych, perkusji lub fortepianu.
 • Szerokie stereo: Przechwytuje dźwięk z większą separacją stereo, atmosferą pomieszczenia i głębią — idealny do sytuacji, w których chcesz uchwycić dźwięki wokół mikrofonu, takie jak filmy dokumentalne, nagrania terenowe lub spontaniczne sesje jam session.

 

Jakość dźwięku Ultra-HD

Zaawansowane obwody Lyry zapewniają transparentną akustycznie rozdzielczość dźwięku 24-bit / 192 kHz, aby spełnić standardy projektów 4K Ultra-HD. Wewnętrzne, samoregulujące się mocowanie amortyzatorów łagodzi wibracje docierające do kapsuł, a opatentowana funkcja zapobiegania przeciążeniu elementów wewnętrznych i wbudowany dyfuzor dźwięku współpracują ze sobą, aby automatycznie redukować hałas, eliminować trzaski i poprawiać poziomy sygnału.

 

Vintage ma znaczenie

Zainspirowany klasycznymi mikrofonami studyjnymi, takimi jak legendarny AKG C414, elegancki wygląd Lyry z pewnością pobudzi Twoją kreatywność. Każda potrzebna funkcja — tryby przechwytywania, wzmocnienie mikrofonu, głośność słuchawek i wyciszanie — jest ergonomicznie umieszczona i łatwo dostępna bezpośrednio na mikrofonie. Zintegrowana, zdejmowana, odchylana podstawka biurkowa z wbudowanym systemem zarządzania kablami ułatwia umieszczenie mikrofonu na biurku. Lyra może być również zamontowana na tradycyjnym statywie mikrofonowym lub wysięgniku mikrofonu, co zapewnia większą elastyczność w studio.

 

Oprogramowanie w pakiecie

Lyra bezproblemowo współpracuje ze wszystkimi głównymi programami do produkcji audio i wideo oraz platformami internetowymi, a także zawiera oprogramowanie do nagrywania Ableton Live Lite, dzięki czemu możesz od razu tworzyć co tylko chcesz :)

 

Specyfikacja

Typ mikrofonu Pojemnościowy 4-kapsułkowy
Wzór polarny Przód, Przód+Tył, Szerokie stereo, Wąskie stereo
Pasmo przenoszenia 20Hz-20kHz
Rozdzielczość A/D 24-bit/192kHz
Maksymalny SPL 129dB SPL
Złącze USB-C, 1 x 1/8" (słuchawki)
Oprogramowanie Ableton Live Lite
Wymagania systemowe OS X 10.11.6 lub nowszy / iOS 10 lub nowszy/ Linux / Windows 8 lub nowszy / Android 9 lub nowszy (wymaga urządzenia zgodnego z OTG)
Źródło prądu Zasilanie magistrali USB
Wymiary 24,64 x 10,74 cm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

AKG LYRA C44-USB | Mikrofon pojemnościowy na USB, Mikrofony USB, Mikrofony studyjne, Mikrofony i efekty wokalne, Studio i homerecording, Na USB, Mikrofony, Lyra Adaptive Capsule Array, AKG, LYRA C44-USB, LYRA, C44-USB, C44USB, C44 USB