Samson UM1/77 Lavalier N5 ][ Zestaw na kamerę

 • 1 683,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kanał częstotliwości N5 - 645.500 MHz

 

UM1/77 to wysokiej sprawności system transmisji bezprzewodowej UHF w cenie, która powinna usatysfakcjonować wszystkie osoby zajmujące się profesjonalnym video. Odbiornik UM1 Micro Diversity pracuje w paśmie UHF z częstotliwością 600 MHz, gdzie występuje o wiele mniej zakłóceń podczas transmisji radiowej. Dzięki swojej niezwykle kompaktowej obudowie można go łatwo zamontować na praktycznie każdego typu kamerze przy wykorzystaniu dołączonej taśmy mocującej Velcro (rzep). Odbiornik może być nawet zasilany bezpośrednio z dodatkowego gniazda 12 V kamery (jeśli takie jest dostępne), co znacznie ułatwia jego integrację z mobilnymi lub stałymi systemami video.

 

Odbiornik UM1 posiada zaawansowane technologicznie układy, które zapewniają znakomity odbiór sygnału oraz krystalicznie czyste audio, a duży wybór różnego typu funkcji sprawia, że jest on idealnym wyborem dla firm zajmujących się zawodowo wideofilmowaniem, a także profesjonalistów zajmujących się tematyką video w różnego typu telewizjach korporacyjnych. Urządzenie jest wyposażone w parę specjalnie zestrojonych anten i posiada symetryczne i niesymetryczne złącza wyjściowe (z trzypozycyjnym przełącznikiem poziomu sygnału wyjściowego) oraz wyjście monitorowania słuchawkami z kontrolerem głośności. Odbiornik UM1 dysponuje też kontrolką LED wartości szczytowych audio, wskaźnikami pracy dla obydwu układów odbiornika oraz miernikiem siły sygnału RF.

 

Odbiornik UM1 jest dostępny w sześciu wariantach różniących się kanałami pracy, z których wszystkie działają w mniej zatłoczonym paśmie UHF. Dzięki temu można równocześnie użyć kilku systemów UM1 (każdy nastrojony na inny kanał) w tym samym miejscu, bez pojawienia się zakłóceń. Technologia true diversity obecna w odbiornika przyczynia się do zwiększenia aktywnego zasięgu (do 90 metrów) i ma istotny wpływ na ograniczenie problemów z zakłóceniami, dzięki automatycznemu przełączania odbieranego sygnału z dwóch niezależnych odbiorników. Dodatkowo układ redukcji szumów wbudowany we wszystkich komponentach zapewnia krystalicznie czyste brzmienie z minimalizowaniem szumów tła oraz syków.

 

UM1/77 Handheld jest systemem w konfiguracji z mikrofonem krawatowym i nadajnikiem miniaturowym. 

 

Specyfikacja:

 

 • Superkompaktowy mikro-odbiornik zasilany baterią 9 V (66,8 mm szer. × 106,9 mm wys. × 23,1 mm gł.)
 • Niesymetryczne wyjście z przełącznikiem poziomu sygnału
 • Wejście DC dla opcji zewnętrznego zasilania
 • Regulowany kontroler Squelch oraz wyłącznik zasilania (wewnątrz odbiornika)
 • Blokowane symetryczne wyjście mini-XLR z regulacją poziomu sygnału
 • Dołączony przewód ze złączami XLR na mini-XLR
 • Wyjście słuchawek z regulatorem głośności
 • Specjalnie zestrojone anteny
 • Dołączony dedykowany futerał ochronny

 

Ostrzeżenie

 

Większość użytkowników nie wymaga uzyskania zezwolenia na korzystanie z mikrofonowych systemów transmisji bezprzewodowej. Niezależnie od tego, korzystanie z systemów transmisji bezprzewodowej bez specjalnego zezwolenia podlega pewnym ograniczeniom: system nie może powodować szkodliwych zakłóceń; musi on działać z niewielką mocą wyjściową (która nie przekracza 50 miliwatów) oraz nie posiadać ochrony przed zakłóceniami odbieranymi od innych urządzeń. Nabywcy powinni mieć też świadomość, że przepisy FCC w zakresie użytkowania bezprzewodowych systemów mikrofonowych są aktualnie weryfikowane i mogą one ulec zmianie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z Federalną Komisją Łączności (FCC) pod nr telefonu 1-888-CALL-FCC (TTY: 1-888-TELL-FCC) (serwis w języku angielskim) lub odwiedzając stronę internetową FCC poświęconą mikrofonowym systemom bezprzewodowym pod adresem: www.fcc.gov/cgb/wirelessmicrophones.