Fraud Blocker

Samson AIRLINE Micro Camera N5 ][ Zestaw na kamerę

 • 1 238,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kanał N5 645.500 MHz

 

AirLine Micro Camera – System bezprzewodowy

Dźwięk oraz obraz. Teraz razem.

System bezprzewodowy AirLine Micro Camera korzysta z najnowszych osiągnięć w zakresie technologii ogniw litowo-jonowych oraz najwyższej jakości komponentów audio oraz RF. Stanowi on przełom w tym zakresie i jest idealny do zastosowania we wszelkiego typu aplikacjach z wykorzystaniem kamer, a także nagrywania materiałów video z użyciem aparatów fotograficznych DSLR, gdzie wymagane jest uzyskanie wyjątkowej jakości audio. W efekcie końcowym uzyskano najmniejszy system bezprzewodowy Samson.

W celu wyeliminowania potrzeby ciągłych wymian baterii, Samson zaprojektował system bezprzewodowy, który jest w pełni zasilany przy użyciu akumulatorów litowo-jonowych, tak nadajnik AL2, jak i również odbiornik AR2. Podwójna stacja dokująca AR2DT zapewnia zasilanie dla obydwu urządzeń za pośrednictwem wejścia USB DC, a także jest wyposażona w symetryczne wyjście audio 3,5 mm do odbiornika. Korzystając z AirLine Micro, dni wymiany baterii w twoim bezprzewodowym systemie kamerowym odeszły w niepamięć.

W celu zapewnienia pełnej swobody poruszania się system AirLine Micro korzysta z nadajnika beltpack AL2. Z nadajnikiem współpracuje cechujący się znakomitym brzmieniem mikrofon typu lavalier LM10 o charakterystyce wszechkierunkowej. Dodatkowo urządzenie posiada jeden przycisk realizujący funkcje wyłącznika zasilania, wyciszenia sygnału oraz regulacji głośności, a działanie tych funkcji może być łatwo monitorowane za pośrednictwem wielokolorowej kontrolki LED.

Odbiornik AR2 to dzieło inżynierii precyzyjnej, co zapewnia twoim filmom profesjonalną jakość reprodukcji dźwięków. Podobnie do nadajnika AL2, również AR2 kryje w sobie akumulator, który zapewnia do ośmiu godzin pracy. Dzięki smukłej formie odbiornik znakomicie współpracuje z wieloma współczesnymi cyfrowymi aparatami fotograficznymi DSLR, a także małymi kamerami. Odbiornik AR2 może być też umieszczony w uchwycie instalowanym w sankach lampy błyskowej aparatu fotograficznego, co zapewnia jeszcze większą elastyczność jego użycia.

Teraz aparat DSLR może zrobić to wszystko!

Wśród profesjonalistów oraz amatorów video zaznacza się coraz większa popularność lustrzanek cyfrowych DSLR z możliwością nagrywania filmów. Choć jakość materiału video otrzymywanego z tych aparatów spełnia w całości kryteria HD, możliwości nagrywania wysokiej jakości dźwięków nie są już tak elastyczne. Filmowcy mogą teraz bez żadnych problemów zamontować odbiornik AirLine Micro AR2 na górze aparatów DSRL przy użyciu dołączonego adaptera sanek lampy błyskowej. Nadajnik AL2 można też bardzo łatwo przytwierdzić do filmowanego obiektu przy użyciu zintegrowanego klipsa paska. W tym momencie zaczyna się: ŚWIATŁA, KAMERA, AKCJA… I DŹWIĘK!

Oprócz lustrzanek cyfrowych DSLR, system bezprzewodowy AirLine Micro może również znacznie podnieść użyteczność i wygodę korzystania z większości kamer dostępnych na rynku. W wielu przypadkach małe kamery są tak zaprojektowane, że ich mikrofony są zamontowane w miejscach, które nie sprzyjają uzyskiwaniu dobrej jakości materiału audio. W zależności od modelu kamery, wiele z nich posiada również funkcję „redukcji szumów wiatru”, która często powoduje też częściowe tłumienie dźwięków docierających z właściwego źródła sygnału. Jednak dzięki systemowi AirLine Micro i jego mikrofonowi bezprzewodowemu lavalier, filmy nagrywane kamerami mogą posiadać ścieżkę audio profesjonalnej jakości.

Gdy podczas nagrywania filmów profesjonalna jakość audio staje się koniecznością, system bezprzewodowy Samson AirLine Micro zapewnia obecnie najbardziej dyskretne i wygodne rozwiązanie bezprzewodowego rejestrowania dźwięków.

Dane techniczne:

Bezprzewodowy system AirLine Micro Camera

 

 • Bezprzewodowy system z miniaturowym nadajnikiem AL2, odbiornikiem AR2 oraz podwójną stacją dokującą
 • Funkcje Tone Squelch oraz automatycznego wyciszenia zapewniające klarowność dźwięków
 • W zestawie znajduje się też pokrowiec ochronny, adapter sanek lampy błyskowej, przewody do kamery ze złączami 3,5 mm oraz XLR, zasilacz sieciowy AC oraz przewody ładowania.


Nadajnik AL2

 

 • Nadajnik typu beltpack (mocowany do paska) z wszechkierunkowym mikrofonem LM10 typu lavalier
 • Akumulator litowo-jonowy (7-8 godzin pracy)
 • Gniazdo wejściowe USB DC ładowania
 • Jeden przycisk pełniący funkcje wyłącznika zasilania, wyciszenia oraz regulacji głośności
 • Wielokolorowa kontrolka LED wskazująca poziom sygnału RF, stan naładowania akumulatora oraz włączone zasilanie


Odbiornik AR2

 

 • Smukły odbiornik bezprzewodowy (60 x 43 x 13 mm)
 • Akumulator litowo-jonowy (7-8 godzin pracy)
 • Gniazdo wejściowe USB DC zasilania oraz ładowania
 • Symetryczne wyjście 3,5 mm z przełącznikiem poziomu sygnału mic/line
 • Wielokolorowa kontrolka LED wskazująca poziom sygnału RF, stan naładowania akumulatora oraz włączone zasilanie


Podwójna stacja dokująca AR2DT

 

 • Stanowi bezpieczną podstawę dla nadajnika AL2 podczas ładowania oraz dla odbiornika AR2 podczas jego pracy oraz/lub ładowania
 • Gniazdo wejściowe USB DC zasilania oraz ładowania (przewody w zestawie)
 • Niesymetryczne wyjście audio 3,5 mm