Fraud Blocker

Samson 7-Kit ][ Zestaw mikrofonów do perkusji

  • 1 381,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy zestawu mikrofonów do perkusji Samson 7-Kit

  • Zestaw siedmiu mikrofonów do perkusji od renomowanej firmy Samson
  • Składa się z siedmiu mikrofonów: jednego QKick, jednego QSnare, trzech QTom i dwóch C02
  • Każdy mikrofon wyposażony w kapsułę neodymową, zapewniającą precyzyjnie dobraną charakterystykę częstotliwościową dla konkretnego bębna
  • QKick posiada obrotowy montaż, który można przymocować do dowolnego standardowego statywu mikrofonowego
  • QSnare i QToms wyposażone w klipsy montażowe, które można łatwo zamontować na dowolnym standardowym obręczu bębna
  • Zestaw zawiera również pozłacane złącza XLR i jest pakowany w praktyczne etui do transportu

 

Ogólny opis

O firmie Samson Technologies

Samson Technologies rozpoczął projektowanie systemów mikrofonów bezprzewodowych w 1980 roku. Dziś jest liderem zarówno na rynku audio dla konsumentów, jak i profesjonalistów, posiadając trzy znaczące marki: Samson, Hartke i Michael Kelly Guitars. Produkty firmy są sprzedawane i dystrybuowane w ponad 140 krajach na całym świecie. W 1980 roku Samson wprowadził na rynek swój pierwszy system mikrofonów bezprzewodowych. Z biegiem lat firma stała się liderem w dziedzinie technologii bezprzewodowej. Na początku lat 90. rozpoczęli rozwijanie oferty produktów audio, wprowadzając wzmacniacze mocy, mikserów, mikrofony przewodowe i procesory sygnałowe. W 2005 roku wprowadzili pierwsze profesjonalne mikrofony USB do użytku przez muzyków, nadawców i entuzjastów podcastów. Ich mikrofony USB stały się standardem branżowym dla twórców treści.

Zestaw mikrofonów do perkusji Samson 7-Kit

Zestaw mikrofonów do perkusji Samson 7-Kit oferuje wszystko, czego potrzeba do nagrania pełnego zestawu perkusyjnego. Zestaw 7-Kit został zaprojektowany tak, aby zapewnić perkusiście kompleksowe rozwiązanie do rejestracji dźwięku. Zestaw 7-Kit zawiera mikrofon QKick do bębna basowego, mikrofon QSnare do werbla i trzy mikrofony QTom do tomów. Każdy element mikrofonu jest wyposażony w kapsułę z neodymu, która zapewnia starannie wyprofilowaną charakterystykę częstotliwościową dla konkretnego bębna. Grzmotliwy bas z bębna basowego, czysty i mocny atak werbla oraz grube, zdefiniowane dźwięki tomów są łatwo rejestrowane. Do zestawu dołączono również parę dopasowanych mikrofonów kondensatorowych C02, które rejestrują blask talerzy i ogólny dźwięk ambientowy zestawu perkusyjnego.

Praktyczność i funkcjonalność zestawu

Oprócz doskonałego dźwięku, mikrofony Q oferują zintegrowane systemy montażowe dla optymalnego umieszczenia mikrofonu. Mikrofon QKick posiada obrotowy uchwyt, który można przymocować do dowolnego standardowego statywu mikrofonowego, podczas gdy QSnare i QToms mają klipy montażowe, które można łatwo zamontować na dowolnym standardowym obręczu bębna. Regulowane klipy pozwalają na staranne pozycjonowanie mikrofonów bez konieczności korzystania z zewnętrznych statywów mikrofonowych. Wszystko to zapakowane jest w praktyczne etui do transportu, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie zestawu.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand Samson
Model 7-Kit
Rodzaj produktu Zestaw mikrofonów do perkusji

Parametry Techniczne

Charakterystyka kierunkowa Kardioidalna, Superkardioidalna
Zakres częstotliwości 50 Hz do 16 kHz
Maksymalny SPL 133 dB SPL RMS, 147 dB SPL RMS, 134 dB SPL RMS
Przeznaczenie dla źródeł dźwięku Perkusja, Bęben basowy, Werbel, Tomy, Nad głową
Pole dźwiękowe Mono
Typ elementu Dynamiczny
Wybór wzorca Przełączany
Obwody Stanu stałego

Parametry Akustyczne

Osłona przeciwwietrzna Nie
Czułość Superkardioidalna 55 dB, Superkardioidalna 62 dB, Kardioidalna 40 dB

Parametry Fizyczne

Wymiary 375 x 292 x 89 mm
Waga 2.58 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Samson 7-Kit | Zestaw mikrofonów do perkusji, Zestawy mikrofonowe, Instrumenty, Mikrofony instrumentalne, Mikrofony i efekty wokalne, Studio i homerecording, SAMSON, 7-Kit, 7 Kit, 7Kit, KIT-7, KIT 7, KIT7