Fraud Blocker

Samson AIRLINE 77 Handheld N3 ][ Zestaw bezprzewodowy

 • 1 008,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

AirLine 77 Ręczny system bezprzewodowy UHF.

 

Kanał częstotliwości: N3 (644.125 MHz)

 

Ręczny system bezprzewodowy UHF AirLine 77 oferuje możliwość doświadczenia prawdziwej łączności bezprzewodowej i zapewnia całkowitą swobodę poruszania się. System składa się z odbiornika CR77 oraz ręcznego nadajnika, który podłącza się do standardowego mikrofonu dynamicznego, przekształcając go w konstrukcję bezprzewodową. Obecność w zestawie mikrofonu dynamicznego Samson Q7 zapewnia kompletność tego rozwiązania.

 

Mały i lekki moduł nadajnika AX1 jest podłączany bezpośrednio do każdego mikrofonu dynamicznego, którego chcemy użyć. Nadajnik jest tak lekki i mały, że daje wrażenie naturalnej części mikrofonu. Wszystkie nadajniki AirLine są zasilane niedrogimi i lekkimi bateriami AAA, które zapewniają 14 godzin pracy z jednej baterii.

 

Samson Q7 jest ręcznym mikrofonem dynamicznym, który wyróżnia się właściwościami podczas pracy na żywo oraz w trakcie nagrywania. Cechuje się on liniową charakterystyką częstotliwościową oraz znakomitą reprodukcją dźwięków. Jego konstrukcja pozwala na pracę z wysokimi poziomami ciśnienia akustycznego.

 

Dzięki wysokiemu poziomowi czułości, mikrofon Q7 może odbierać wszystkie niuanse różnego typu dźwięków, z wyjątkową klarownością i obecnością detali. Dodatkowo wąska superkardioidalna charakterystyka kierunkowości powoduje ograniczenie sprzężeń zwrotnych i efektywnie ogranicza sygnały, które docierają z innych kierunków niż bezpośrednio z przodu kapsuły mikrofonu.

 

Podstawą systemu bezprzewodowego jest odbiornik CR77 true-diversity UHF umieszczony w obudowie typu half-rack. Znakomicie współpracuje on ze wszystkimi nadajnikami AirLine UHF. Odbiornik posiada wyświetlacz na ścianie przedniej z dużymi wielosegmentowymi miernikami LED poziomu sygnału audio oraz sygnału RF oraz duże obrotowe pokrętło głośności, które umożliwia łatwą regulację sygnału wyjściowego audio. Resztę funkcji niezbędnych do właściwego i stabilnego działania systemu bezprzewodowego odbiornik CR77 wykonuje automatycznie.

 

Jego układy elektroniczne kontroli syntezy częstotliwości PLL zapewniają stałe utrzymanie sygnału, podczas gdy dwie specjalnie wykonane i odpowiednio zestrojone anteny z kontrolkami LED umożliwiają pracę w trybie true-diversity. Na ścianie tylnej znajduje się symetryczne XLR oraz niesymetryczne złącze wyjściowe jack 1/4 cala, co zapewnia dużą elastyczność połączeń. Dodatkowo, dzięki dostępności specjalnego adaptera, dwa odbiorniki CR77 mogą być połączone razem w celu wspólnego umieszczenia w obudowie rack z wykorzystaniem tylko jednej przestrzeni montażowej.

 

Za sprawą systemu bezprzewodowego AirLine uzyskasz pełną swobodę poruszania się, dzięki której będziesz mógł pójść wszędzie tam, gdzie poprowadzi cię twoja muzyka.

 

Dane techniczne:

 

 • Nadajnik AX1 jest bezpośrednio podłączany do dowolnego typowego mikrofonu dynamicznego, przekształcając go w konstrukcję bezprzewodową
 • Nadajnik posiada wyłącznik zasilania, kontrolkę LED zasilania/baterii oraz kontroler poziomu sygnału wejściowego
 • Jedna bateria AAA zapewnia do 14 godzin pracy nadajnika AX1
 • W zestawie znajduje się mikrofon dynamiczny Samson Q7
 • Ręczny system bezprzewodowy true-diversity UHF z syntezą częstotliwości PLL
 • Odbiornik CR77 posiada wielosegmentowe mierniki LED poziomu sygnału audio oraz sygnału RF
 • Kontrolery funkcji Squelch oraz poziomu głośności
 • Symetryczne złącze XLR oraz niesymetryczne jack 1/4 cala z przełącznikiem poziomu sygnału wyjściowego mic/line
 • Dołączony zasilacz sieciowy AC oraz przewód połączeniowy 1/4 cala na 1/4 cala.

 

Ostrzeżenie

 

Od większości użytkowników nie wymaga się uzyskania zezwolenia na korzystanie z mikrofonowych systemów transmisji bezprzewodowej. Niezależnie od tego, korzystanie z systemów transmisji bezprzewodowej bez specjalnego zezwolenia podlega pewnym ograniczeniom: system nie może powodować szkodliwych zakłóceń; musi on działać z niewielką mocą wyjściową (która nie przekracza 50 miliwatów) oraz nie posiadać ochrony przed zakłóceniami odbieranymi od innych urządzeń. Nabywcy powinni mieć też świadomość, że przepisy FCC w zakresie użytkowania bezprzewodowych systemów mikrofonowych są aktualnie weryfikowane i mogą one ulec zmianie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z Federalną Komisją Łączności (FCC) pod nr telefonu 1-888-CALL-FCC (TTY: 1-888-TELL-FCC) (serwis w języku angielskim) lub odwiedzając stronę internetową FCC poświęconą mikrofonowym systemom bezprzewodowym znajdującą się pod adresem: www.fcc.gov/cgb/wirelessmicrophones