Fraud Blocker

Zaor VISION R Black/White ][ Regał studyjny

  • 1 942,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy regału VISION R Black/White

  • Regał studyny z serii VISION R Black/White w kolorze czarno-białym
  • 12 pochylonych jednostek rack
  • Elegancki, nowoczesny design
  • Otwarta konstrukcja, zapewniająca cyrkulację powietrza
  • Rozmiar (SxWxG) 1473 x 666 x 479 mm

 

Ogólny opis

O samym regale

VISION R to szafa typu rack, dedykowana do mebli studyjnych. Jej minimalistyczny i elegancki designem, doskonale wpasuje się do niemal każdego środowiska pracy, w szczególności do nowoczesnego czarno-białego podejścia do projektowania. Posiada 12 pochylonych jednostek rack, które zapewniają ergonomiczny przebieg pracy, znacznie ułatwiając między innymi ustawianie kompresji. Porty boczne idealnie pasują do zarządzania kablami linii VISION. Dodatkowo całkowicie otwarta konstrukcja bez szczelnej obudowy zapewnia swobodny przepływ powietrza dla każdego urządzenia.

 

Podsumowanie

Meble Zaor to taka Ikea+, ponieważ mamy tu dwie ważne rzeczy ze sobą doskonale połączone, prosta konstrukcji i trwałość Prosta rzecz, ale po kolei. Najpierw trzeba się zastanowić jakie są potrzeby, ile się planuje sprzętu i jaki to ma być sprzęt. Trzeba koniecznie sobie zdać sprawę, że porządek w pracy jest konieczny jeśli chce się być wydajnym, a porządne biurko do tego własnie służy. Potem trzeba zaplanować sobie tę przestrzeń, przemyśleć gdzie to biurko będzie stać. Następnie trzeba zaplanować budżet i na końcu zamówić je w składzie muzycznym. Paczka z biurkiem wychodzi prosto w fabryki do klienta. Zwykle czas realizacji takiego zamówienia to około tydzień czasu. Na końcu można się cieszyć złożeniem własnoręcznie tego biurka i by w następnej kolejności przystąpić do organizacji swojego miejsca pracy. Polecamy dobrze przemyślane rozwiązania, a meble firmy Zaor Studio takie właśnie są. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu VISION R Black/White
SKU VS-R-BW

Parametry ważne

Styl Modern, Minimal
Wykończenie Czarno-biały
Przestrzeń bagażnika 12U
Waga 15 kg
Ogólne wymiary Wysokość - 666 mm
Szerokość - 1473 mm
Głębokość - 479 mm

Informacje o opakowaniu

Waga transportowa  
Wymiary transportowe

 

 

Filmy i prezentacje produktu

 

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zaor VISION R Black/White | Regał studyjny, Meble studyjne, Studio i homerecording, ZAOR STUDIO FURNITURE, Zaor VISION R Black/White | Regal studyjny, Zaor R, VISIONR, VISION-R, ZAOR VISION-R, 764966368788, VS-R-BW