Fraud Blocker

Zaor VELA 1600 White Gloss Soul ][ Biurko studyjne

  • 8 286,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy biurka VELA 1600 White Gloss Soul

  • Designerskie biurko do kreatywnego użytku i nie tylko
  • Lśniące wykończenie
  • Wbudowane diody LED
  • Przejście kabli od pulpitu i przez nogę
  • Zbudowany z włókna szklanego i gęstego MDF

 

Ogólny opis

O samym biurku

VELA 1600 to biurko studyjne firmy Zaor, idealne dla każdego biura, zarówno kreatywnego, jak i analitycznego. Doskonały dla dużych ekranów i wielu użytkowników. Brak nóżek z boku sprawia, że dostęp jest bardzo płynny i wygodny. Niezakłócony design i wysokiej jakości wykończenie tworzą mebel (sztukę), którym nigdy się nie znudzisz. Niezależnie od tego, czy jest w kolorze czarnym, czy białym, Vela natychmiast skupia uwagę w pomieszczeniu. Dla świadomych stylu i miłośników ekstrawaganckich, kreatywnych myślicieli i ciężko pracujących twórców, szukających oszczędnego i wydanego miejsca pracy, które nie rozprasza uwagi od tego, co najważniejsze.

 

 

Podsumowanie

Meble Zaor to taka Ikea+, ponieważ mamy tu dwie ważne rzeczy ze sobą doskonale połączone, prosta konstrukcji i trwałość. Prosta rzecz, ale po kolei. Najpierw trzeba się zastanowić jakie są potrzeby, ile się planuje sprzętu i jaki to ma być sprzęt. Trzeba koniecznie sobie zdać sprawę, że porządek w pracy jest konieczny jeśli chce się być wydajnym, a porządne biurko do tego własnie służy. Potem trzeba zaplanować sobie tę przestrzeń, przemyśleć gdzie to biurko będzie stać. Następnie trzeba zaplanować budżet i na końcu zamówić je w składzie muzycznym. Paczka z biurkiem wychodzi prosto w fabryki do klienta. Zwykle czas realizacji takiego zamówienia to około tydzień czasu. Na końcu można się cieszyć złożeniem własnoręcznie tego biurka i by w następnej kolejności przystąpić do organizacji swojego miejsca pracy. Polecamy dobrze przemyślane rozwiązania, a meble firmy Zaor Studio takie właśnie są. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu VELA 1600 White Gloss Soul
SKU VE-WG-LED

Parametry ważne

Styl Modern, Minimal
Wykończenie White Gloss Soul
Pozycje rackowe brak
Szuflada na klawiaturę brak
Materiał konstrukcyjny Włokno szklane
Ogólne wymiary Wysokość - 800 mm
Szerokość - 1600 mm
Głębokość -  770 mm
Wymiary blatu głównego Wysokość - 800 mm
Szerokość - 1600 mm
Głębokość - 770 mm

Informacje o opakowaniu

Waga transportowa  
Wymiary transportowe  

 

Filmy i prezentacje produktu

 

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zaor VELA 1600 White Gloss Soul | Biurko studyjne, Studio i homerecording, Meble studyjne, Biurka studyjne, ZAOR STUDIO FURNITURE, VELA-1600, ZAOR VELA, ZAOR-VELA, 764966361734, VE-WG-LED