Fraud Blocker

Zaor Stand Monitor Oak/Black ][ Statyw pod monitor

  • 2 417,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy statywu pod monitor studyjny Stand Monitor Oak/Black

  • Podstawa pod monitor studyjny Stand Monitor Oak/Black
  • Podkładka piankowa Aerstop w celu zmniejszenia propagacji niższych częstotliwości
  • Utrzyma do 25 kg ciężaru
  • Konstrukcja z litego drewna
  • Regulacja wysokości dla optymalnego słuchania
  • Elegancki design
  • Górna płyta (280 x 280 mm) jest przeznaczona dla szerokiej gamy głośników
  • Cena za jedną sztukę
 

Ogólny opis

O samym statywie

Wszechstronny, zoptymalizowany akustycznie i po prostu elegancki, Stand Monitor robi dokładnie to, co powinien robić stojak głośnikowy: wystarczy,że ustawisz głośniki we właściwej pozycji i zapewnij im wsparcie, którego potrzebują, aby odtwarzać dźwięk bezbłędnie. Dzięki niesamowitej różnorodności zestawów głośnikowych i konfiguracji odsłuchowych we wszystkich studiach i salonach na świecie, stojaki o stałej wysokości mogą czasami nie być w stanie ustawić głośników dokładnie na odpowiedniej wysokości. Biorąc pod uwagę, jak ważne jest wyrównanie pozycji głośnika wysokotonowego z poziomem uszu słuchacza, optymalna wysokość głośników jest najważniejsza, aby jak najlepiej wykorzystać każdy system głośników. Monitor statywu pozwala na elastyczną regulację wysokości, aby znaleźć idealne słodkie miejsce w dowolnym scenariuszu, a następnie zablokować go w odpowiedniej pozycji za pomocą ciasno dopasowanego systemu bezpieczeństwa. Konstrukcja monitora stojącego opiera się również na solidnych, nierezonansowych materiałach w celu tłumienia i eliminacji niepożądanych wibracji, które mogłyby koloryzować obraz dźwiękowy. W pogoni za tym pomaga mata Aerstop na górze, izolująca głośniki od podstawek. Duża różnorodność dostępnych wykończeń ułatwia integrację monitora stojaka z dowolnym środowiskiem pracy lub życia.

 

Podsumowanie

Meble Zaor to taka Ikea+, ponieważ mamy tu dwie ważne rzeczy ze sobą doskonale połączone, prosta konstrukcji i trwałość Prosta rzecz, ale po kolei. Najpierw trzeba się zastanowić jakie są potrzeby, ile się planuje sprzętu i jaki to ma być sprzęt. Trzeba koniecznie sobie zdać sprawę, że porządek w pracy jest konieczny jeśli chce się być wydajnym, a porządne biurko do tego własnie służy. Potem trzeba zaplanować sobie tę przestrzeń, przemyśleć gdzie to biurko będzie stać. Następnie trzeba zaplanować budżet i na końcu zamówić je w składzie muzycznym. Paczka z biurkiem wychodzi prosto w fabryki do klienta. Zwykle czas realizacji takiego zamówienia to około tydzień czasu. Na końcu można się cieszyć złożeniem własnoręcznie tego biurka i by w następnej kolejności przystąpić do organizacji swojego miejsca pracy. Polecamy dobrze przemyślane rozwiązania, a meble firmy Zaor Studio takie właśnie są. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu Stand Monitor Oak/Black
SKU SM-CLA-OAK-BK

Parametry ważne

Styl Modern, Minimal
Wykończenie Oak/Black
Materiał konstrukcyjny lite drewno
Maksymalna ładowność 25 kg
Powierzchnia użytkowa 280 x 280 mm
Ogólne wymiary

Wysokość do 1050 mm

Płyta górna - 280 x 280 mm

Informacje o opakowaniu

Waga transportowa 18 kg
Wymiary transportowe 84 x 41 x 25 cm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zaor Stand Monitor Oak/Black | Statyw pod monitor, Studio i homerecording, Meble studyjne, ZAOR STUDIO FURNITURE, ZAOR-STAND-MONIOR, STAND MONITOR, SM-CLA-OAK-BK, 764966364025