Fraud Blocker

Zaor Stand Croce 36 Mahogany/Black ][ Para statywów pod monitory

  • 1 774,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy statywu pod monitor studyjny Stand Croce 36 Mahogany/Black

  • Podstawa pod monitor studyjny Stand Croce 36 Mahogany/Black
  • Podkładka piankowa Aerstop w celu zmniejszenia propagacji niższych częstotliwości
  • Utrzyma do 40 kg ciężaru
  • Doskonale uzupełnia meble z linii Classic
  • Elegancki design
  • Górna płyta (300 x 300 mm) jest przeznaczona dla szerokiej gamy głośników
  • Cena za parę
 

Ogólny opis

O samym statywie

Umieszczanie dźwięków we właściwych miejscach to jeden z głównych aspektów profesjonalnej pracy z dźwiękiem. Stojaki głośnikowe Croce pozwalają na idealnie elastyczne rozmieszczenie głośników niezależnie od biurka, a co ważniejsze, podnoszą głośniki, zapewniając idealne słuchanie. Ponieważ głośnik wysokotonowy powinien zawsze znajdować się na tym samym poziomie co uszy, a różne głośniki mają bardzo różne ustawienia głośników wysokotonowych, Croce jest dostępny w dwóch różnych wysokościach, aby pomieścić głośniki w Twoim studio. Z czego wysokość modelu Croce 36 to 920 mm. Dzięki obciążeniu do 40 kg te wytrzymałe stojaki głośnikowe mogą również obsługiwać większe monitory średniego pola. Podkładki Aerstop na górnej płycie izolują głośniki od podstawek, unikając w ten sposób rezonansów, które są typowe dla powszechnie występujących konstrukcji metalowych. Elegancko zaprojektowane i dostępne w wielu różnych wykończeniach, stojaki głośnikowe Croce doskonale uzupełniają biurka z linii Classic.

 

Podsumowanie

Meble Zaor to taka Ikea+, ponieważ mamy tu dwie ważne rzeczy ze sobą doskonale połączone, prosta konstrukcji i trwałość Prosta rzecz, ale po kolei. Najpierw trzeba się zastanowić jakie są potrzeby, ile się planuje sprzętu i jaki to ma być sprzęt. Trzeba koniecznie sobie zdać sprawę, że porządek w pracy jest konieczny jeśli chce się być wydajnym, a porządne biurko do tego własnie służy. Potem trzeba zaplanować sobie tę przestrzeń, przemyśleć gdzie to biurko będzie stać. Następnie trzeba zaplanować budżet i na końcu zamówić je w składzie muzycznym. Paczka z biurkiem wychodzi prosto w fabryki do klienta. Zwykle czas realizacji takiego zamówienia to około tydzień czasu. Na końcu można się cieszyć złożeniem własnoręcznie tego biurka i by w następnej kolejności przystąpić do organizacji swojego miejsca pracy. Polecamy dobrze przemyślane rozwiązania, a meble firmy Zaor Studio takie właśnie są. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu Stand Croce 36 Mahogany/Black
SKU SM-CRO-36-MA-BK

Parametry ważne

Styl Modern, Minimal
Wykończenie Mahogany/Black
Materiał konstrukcyjny lite drewno
Maksymalna ładowność 40 kg
Powierzchnia użytkowa 300 x 300 mm
Ogólne wymiary

Wysokość - 920 mm

Szerokość - 300 mm

Głębokość - 300 mm

Płyta górna - 300 x 300 mm

Informacje o opakowaniu

Waga transportowa 23 kg
Wymiary transportowe

90 x 34 x 25 cm

 

Filmy i prezentacje produktu

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zaor Stand Croce 36 Mahogany/Black | Para statywów pod monitory, Studio i homerecording, Meble studyjne, ZAOR STUDIO FURNITURE, Zaor Stand Croce 36 Mahogany/Black | Para statywow pod monitory, ZAOR-STAND-CROCE-36, SM-CRO-36-MA-BK, 764966365039