Fraud Blocker

Zaor ONDA Angled Walnut/Black ][ Biurko studyjne

  • 7 551,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy biurka ONDA Angled Walnut/Black

  • Praktyczne biurko studyjne z serii ONDA Angled w wykończeniu Walnut/Black
  • Ponadczasowy design
  • 2 zatoki rackowe z miejscem na głośniki
  • Przestrzeń 2 x 6U dla urządzeń Rack 19"
  • Wysokiej klasy aplikacje z litego drewna
  • Duża przestrzeń robocza ustawiona pod kątem
  • Obniżona półka na ekrany
  • Rozmiar (SxWxG) 2282 x 812 x 812 mm

 

Ogólny opis

O samym biurku

ONDA Angled firmy Zaor w wersji Walnut/Black, to biurko studyjne, które łączy ze sobą trzy najważniejsze dla profesjonalistów aspekty - jakość, wydajność oraz ergonomię. Onda łączy to wszystko w biurko, które jest równie niezawodne, co eleganckie, stając się centralnym elementem nowoczesnego studia, które robi trwałe wrażenie zarówno na właścicielach, jak i ich klientach. Doskonale spełnia wymagania studiów hybrydowych. Oferuje ogromną ilość miejsca na biurku w swoim centrum, zostawiając miejsce na kontrolery DAW, interfejsy pulpitu ub syntezatory oprócz obowiązkowej klawiatury i myszy. Kątowe stojaki  po każdej stronie tej centralnej przestrzeni roboczej zapewniają łącznie dwanaście jednostek rack, czyli mnóstwo miejsca na najbardziej cenione przedwzmacniacze mikrofonowe, kompresory i korektory. I chociaż procesory dźwięku są łatwo dostępne, układ biurka nadal utrzymuje je z dala od monitorów, więc nie koliduje z akustyką. Piękna Onda wykonana z litego dębu, została zaprojektowana jako miejsce pracy, dzięki czemu jest dostosowana do potrzeb osób, które z nią pracują na co dzień. Jednym z przykładów ergonomicznego podejścia są ustawione pod kątem półki czy też półka dolna za głównym biurkiem, specjalnie zaprojektowana do umieszczenia ekranu.

 

Podsumowanie

Meble Zaor to taka Ikea+, ponieważ mamy tu dwie ważne rzeczy ze sobą doskonale połączone, prosta konstrukcji i trwałość. Prosta rzecz, ale po kolei. Najpierw trzeba się zastanowić jakie są potrzeby, ile się planuje sprzętu i jaki to ma być sprzęt. Trzeba koniecznie sobie zdać sprawę, że porządek w pracy jest konieczny jeśli chce się być wydajnym, a porządne biurko do tego własnie służy. Potem trzeba zaplanować sobie tę przestrzeń, przemyśleć gdzie to biurko będzie stać. Następnie trzeba zaplanować budżet i na końcu zamówić je w składzie muzycznym. Paczka z biurkiem wychodzi prosto w fabryki do klienta. Zwykle czas realizacji takiego zamówienia to około tydzień czasu. Na końcu można się cieszyć złożeniem własnoręcznie tego biurka i by w następnej kolejności przystąpić do organizacji swojego miejsca pracy. Polecamy dobrze przemyślane rozwiązania, a meble firmy Zaor Studio takie właśnie są. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu ONDA Angled Walnut/Black
SKU CO-ON-ANG-WN

Parametry ważne

Styl Modern, Minimal
Wykończenie Walnut/Black
Pozycje rackowe 2 x 6 19"
Szuflada na klawiaturę brak
Materiał konstrukcyjny Płyta wiórowa
Ogólne wymiary Wysokość - 812 mm
Szerokość - 2282 mm
Głębokość - 812 mm
Wymiary blatu głównego Wysokość - 710 mm
Szerokość - 1800 mm
Głębokość - 720 mm

Informacje o opakowaniu

Waga transportowa

Pakowane w pudełko - 43 kg (pudełko 1)

Pakowane w pudełko - 30 kg (pudełko 2)

Pakowane w pudełko - 39 kg (pudełko 3)

Wymiary transportowe

135 x 79 x 22 cm (pudełko 1)

99 x 99 x 21 cm (pudełko 2)

111 x 114 x 22 cm (pudełko 3)

 

Filmy i prezentacje produktu

 

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zaor ONDA Angled Walnut/Black | Biurko studyjne, Studio i homerecording, Meble studyjne, Biurka studyjne, ZAOR STUDIO FURNITURE, ZAOR-ONDA-ANGLED, ONDA-ANGLED WALNUT-BLACK, ONA WALNUT, ZAOR ANGLED, 764966366593, CO-ON-ANG-WN