Zaor MIZA Stand MKIII Grey Wengé ][ Para statywów pod monitory

  • 3 191,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy statywu pod monitor studyjny MIZA Stand MKIII Grey Wengé 

  • Podstawa pod monitor studyjny MIZA Sand MKIII Grey Wengé w kolorze szary wenge
  • Regulacja wysokości dla optymalnego słuchania
  • Elegancki design
  • Utrzyma do 25 kg ciężaru
  • Podkładka Aerstop do odłączania monitora
  • Cena za parę

 

Ogólny opis

O samym statywie

MIZA Stand MKIII Grey Wengé to para stojaków pod monitory studyjne, które pozwalają na dopasowanie wysokości do konkretnych okoliczności, pomieszczenia i zestawu głośników. Dodatkowo na górze podstawy dodano podkładkę AERSTOP, która pomaga odizolować głośnik od od samej podstawy, minimalizując przenoszenie drgań, które mogą powodować problemy z fazą i efektami filtra grzebieniowego.

 

Podsumowanie

Meble Zaor to taka Ikea+, ponieważ mamy tu dwie ważne rzeczy ze sobą doskonale połączone, prosta konstrukcji i trwałość Prosta rzecz, ale po kolei. Najpierw trzeba się zastanowić jakie są potrzeby, ile się planuje sprzętu i jaki to ma być sprzęt. Trzeba koniecznie sobie zdać sprawę, że porządek w pracy jest konieczny jeśli chce się być wydajnym, a porządne biurko do tego własnie służy. Potem trzeba zaplanować sobie tę przestrzeń, przemyśleć gdzie to biurko będzie stać. Następnie trzeba zaplanować budżet i na końcu zamówić je w składzie muzycznym. Paczka z biurkiem wychodzi prosto w fabryki do klienta. Zwykle czas realizacji takiego zamówienia to około tydzień czasu. Na końcu można się cieszyć złożeniem własnoręcznie tego biurka i by w następnej kolejności przystąpić do organizacji swojego miejsca pracy. Polecamy dobrze przemyślane rozwiązania, a meble firmy Zaor Studio takie właśnie są. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu MIZA Stand MKIII Grey Wengé 
SKU MZ-ST-3-T-WEN

Parametry ważne

Styl Modern, Minimal
Wykończenie Szary wenge
Materiał konstrukcyjny  
Maksymalna ładowność 25 kg
Powierzchnia użytkowa  
Ogólne wymiary  

Informacje o opakowaniu

Waga transportowa  
Wymiary transportowe  

 

Filmy i prezentacje produktu

 

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zaor MIZA Stand MKIII Grey Wengé | Statyw pod monitor, Meble studyjne, Studio i homerecording, ZAOR STUDIO FURNITURE, Zaor MIZA-STAND, STAND Mk3, MIZA Stand-MKIII, Zaor Mk3, Zaor MKIII, 764966362045, MZ-ST-3-T-WEN