Zaor MIZA Stand MKIII Black Cherry ][ Para statywów pod monitory

  • 3 173,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy statywu pod monitor studyjny MIZA Stand MKIII Black Cherry

  • Podstawa pod monitor studyjny MIZA Stand MKIII Black Cherry w kolorze czarno-wiśniowym
  • Regulacja wysokości dla optymalnego słuchania
  • Elegancki design
  • Utrzyma do 25 kg ciężaru
  • Podkładka Aerstop do odłączania monitora
  • Cena za parę

 

Ogólny opis

O samym statywie

MIZA Stand MKIII Black Cherry to para stojaków pod monitory studyjne, które pozwalają na dopasowanie wysokości do konkretnych okoliczności, pomieszczenia i zestawu głośników. Dodatkowo na górze podstawy dodano podkładkę AERSTOP, która pomaga odizolować głośnik od od samej podstawy, minimalizując przenoszenie drgań, które mogą powodować problemy z fazą i efektami filtra grzebieniowego.

 

Podsumowanie

Meble Zaor to taka Ikea+, ponieważ mamy tu dwie ważne rzeczy ze sobą doskonale połączone, prosta konstrukcji i trwałość Prosta rzecz, ale po kolei. Najpierw trzeba się zastanowić jakie są potrzeby, ile się planuje sprzętu i jaki to ma być sprzęt. Trzeba koniecznie sobie zdać sprawę, że porządek w pracy jest konieczny jeśli chce się być wydajnym, a porządne biurko do tego własnie służy. Potem trzeba zaplanować sobie tę przestrzeń, przemyśleć gdzie to biurko będzie stać. Następnie trzeba zaplanować budżet i na końcu zamówić je w składzie muzycznym. Paczka z biurkiem wychodzi prosto w fabryki do klienta. Zwykle czas realizacji takiego zamówienia to około tydzień czasu. Na końcu można się cieszyć złożeniem własnoręcznie tego biurka i by w następnej kolejności przystąpić do organizacji swojego miejsca pracy. Polecamy dobrze przemyślane rozwiązania, a meble firmy Zaor Studio takie właśnie są. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu MIZA Stand MKIII Black Cherry
SKU MZ-ST-3-BK-CHE

Parametry ważne

Styl Modern, Minimal
Wykończenie Czarno-wiśniowy
Materiał konstrukcyjny  
Maksymalna ładowność 25 kg
Powierzchnia użytkowa  
Ogólne wymiary  

Informacje o opakowaniu

Waga transportowa  
Wymiary transportowe  

 

Filmy i prezentacje produktu

 

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zaor MIZA Stand MKIII Black Cherry | Statyw pod monitor, Studio i homerecording, Meble studyjne, Biurka studyjne, ZAOR STUDIO FURNITURE, MIZA STAND, Stand MK3, Zaor Stand Mk3, Postawa, statyw Zaor MIZA, stojak MIZA, MZ-ST-3-BK-CHE, 764966362038