Zaor MIZA GriprackMKII 2 Grey Wengé ][ Regał studyjny

  • 1 383,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy regału MIZA GriprackMKII 2 Grey Wengé

  • Modułowy system regałów z serii MIZA GriprackMKII 2 Grey Wengé w kolorze szary wenge
  • 2U przestrzeni bagażnika
  • Pasuje do każdego biurka o grubości do 35 mm
  • AERSTOP pad do wykorzystania jako podpora głośnika lub ekranu
  • Wytrzymała konstrukcja z litego drewna
  • Rozmiar (SxWxG) 561 x 150 x 447 mm

 

Ogólny opis

O samym regale

Modułowy system regałów z serii MIZA GriprackMKII 2 firmy Zaor pozwala pomieścić sprzęt studyjny na głównej powierzchni roboczej. Idealnie komponuje się z biurkami Zaor Miza. Zapewnia 2U przestrzeni bagażnika. W łatwy sposób można przymocować do dowolnego biurka o grubości nie większej niż 35 mm. Podkładka z pianki gwarantuje, że cokolwiek umieścisz na GriprackMKII 2 pozostanie bezpieczne i nie da się go przypadkowo zrzucić z biurka. Mechanizm napinający zajmuje mniej miejsca i zapobiega nadmiernemu dokręcaniu. Wysokiej jakości materiały z zastosowaniami z litego drewna z metalowymi suwakami zębatymi i elegancki design zapewniają magiczne połączenie solidnego, długotrwałego środowiska pracy i stylowych mebli.

Podsumowanie

Meble Zaor to taka Ikea+, ponieważ mamy tu dwie ważne rzeczy ze sobą doskonale połączone, prosta konstrukcji i trwałość Prosta rzecz, ale po kolei. Najpierw trzeba się zastanowić jakie są potrzeby, ile się planuje sprzętu i jaki to ma być sprzęt. Trzeba koniecznie sobie zdać sprawę, że porządek w pracy jest konieczny jeśli chce się być wydajnym, a porządne biurko do tego własnie służy. Potem trzeba zaplanować sobie tę przestrzeń, przemyśleć gdzie to biurko będzie stać. Następnie trzeba zaplanować budżet i na końcu zamówić je w składzie muzycznym. Paczka z biurkiem wychodzi prosto w fabryki do klienta. Zwykle czas realizacji takiego zamówienia to około tydzień czasu. Na końcu można się cieszyć złożeniem własnoręcznie tego biurka i by w następnej kolejności przystąpić do organizacji swojego miejsca pracy. Polecamy dobrze przemyślane rozwiązania, a meble firmy Zaor Studio takie właśnie są. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu MIZA GriprackMKII 2 Grey Wengé
SKU MZ-GRK-II-2-T-WEN

Parametry ważne

Styl Modern, Minimal
Wykończenie Szary wenge
Przestrzeń bagażnika 2U
Materiał konstrukcyjny Lite drewno
Waga 11 kg
Ogólne wymiary Wysokość - 150 mm
Szerokość - 561 mm
Głębokość - 447 mm

Informacje o opakowaniu

Waga transportowa

Pakowane w pudełko - 12 kg

Wymiary transportowe

66 x 48 x 25 cm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zaor MIZA GriprackMKII 2 Grey Wengé | Regał studyjny, Studio i homerecording, Meble studyjne, Biurka studyjne, ZAOR STUDIO FURNITURE, Zaor MIZA GriprackMKII 2 Grey Wengé | Regal studyjny, 764966366449, MZ-GRK-II-2-T-WEN