Fraud Blocker

Zaor MAESTRO 36 Oak Black ][ Biurko studyjne

 • 15 940,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy biurka MAESTRO 36 Oak Black

 • Biurko studyjne z serii MAESTRO 36 w wykończeniu Oak Black
 • Akustycznie zoptymalizowana przestrzeń robocza do przetwarzania sprzętowego
 • Dużo miejsca na cały sprzęt do montażu w szafie: 36 pochylonych jednostek typu rack na poziomie biurka
 • Dodatkowa przestrzeń w szafie na zasilacze, przetwornice itp.: 18 pionowych jednostek rack pod biurkiem
 • Podwójna ścieżka kablowa dla oddzielnego okablowania audio i zasilania
 • Ekologiczne panele absorpcyjne i pulpit z filcu akustycznego dla zminimalizowania śladu dźwiękowego
 • Obniżona półka na ekrany komputerowe i głośniki
 • Zoptymalizowany przepływ powietrza przez boczne otwory wentylacyjne
 • Rozmiar (SxWxG) 837 x 1509 x 1049 mm
 

Ogólny opis

O samym biurku

Twoje spojrzenie wędruje po rozległym krajobrazie pokręteł, przełączników i świateł, powietrze jest wypełnione przyjemnym aromatem lamp i kondensatorów, a Twoje ciało rezonuje z czystym doświadczeniem dźwięku w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Jasny. Intymny. Oto doświadczenie Maestro 36. Jego bardziej kompaktowy brat, Maestro 24, jest idealnym biurkiem dla inżynierów masteringu, którzy dokładnie wiedzą, z którymi procesorami chcą pracować. Maestro 36 dodaje do nieskazitelnej ergonomii poczucia swobody twórczej, pozwalając na więcej jednostek rack, a tym samym na bardziej ekscytujące klejnoty sprzętowe na wyciągnięcie ręki. Poczucie wyjątkowej wyrazistości sygnału zachowanej dzięki podwójnemu zarządzaniu kablami oddzielającymi linie audio i zasilania, koncepcja akustyczna Maestro zapewnia, że ​​słyszysz to, nad czym pracujesz bez zakłóceń, ponieważ biurko pozostaje z dala od fal dźwiękowych. Panele z tyłu biurka pochłaniają zabłąkane fale dźwiękowe, a pokryty filcem pulpit eliminuje efekty filtra grzebieniowego spowodowane odbiciami, które w przeciwnym razie mogłyby zagrozić obrazowi dźwiękowemu. Są tutaj wszystkie: Twoje ulubione kompresory i korektory. Ogranicznik, którego lubisz używać na trzonach bębna. Ten vintage'owy wzbudnik, który uwielbiasz umieszczać na końcu łańcucha, aby dodać trochę powietrza. Maestro 36 ma miejsce dla nich wszystkich i pozwala im oddychać dzięki otwartemu panelowi bocznemu.

 

Podsumowanie

Meble Zaor to taka Ikea+, ponieważ mamy tu dwie ważne rzeczy ze sobą doskonale połączone, prosta konstrukcji i trwałość. Prosta rzecz, ale po kolei. Najpierw trzeba się zastanowić jakie są potrzeby, ile się planuje sprzętu i jaki to ma być sprzęt. Trzeba koniecznie sobie zdać sprawę, że porządek w pracy jest konieczny jeśli chce się być wydajnym, a porządne biurko do tego własnie służy. Potem trzeba zaplanować sobie tę przestrzeń, przemyśleć gdzie to biurko będzie stać. Następnie trzeba zaplanować budżet i na końcu zamówić je w składzie muzycznym. Paczka z biurkiem wychodzi prosto w fabryki do klienta. Zwykle czas realizacji takiego zamówienia to około tydzień czasu. Na końcu można się cieszyć złożeniem własnoręcznie tego biurka i by w następnej kolejności przystąpić do organizacji swojego miejsca pracy. Polecamy dobrze przemyślane rozwiązania, a meble firmy Zaor Studio takie właśnie są. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu MAESTRO 36 Oak Black
SKU MAE-36-18-BK-OAK

Parametry ważne

Styl Modern, Minimal
Wykończenie Oak Black
Pozycje rackowe 3 x 12 19" + 3 x 6 19"
Materiał konstrukcyjny Płyta wiórowa
Ogólne wymiary Wysokość - 837 mm
Szerokość - 1509 mm
Głębokość - 1049 mm

Informacje o opakowaniu

Waga transportowa

Pakowane w pudełko - 47 kg (pudełko 1)

Pakowane w pudełko - 35 kg (pudełko 2)

Wymiary transportowe

123 x 104 x 30 cm (pudełko 1)

171 x 75 x 19 cm (pudełko 2)

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zaor MAESTRO 36 Oak Black | Biurko studyjne, Biurka studyjne, Meble studyjne, Studio i homerecording, ZAOR STUDIO FURNITURE, ZAOR 36, ZAOR MAESTRO-36, 764966368528, MAE-36-18-BK-OAK