Behringer XENYX X1204USB ][ Mikser z efektami i USB

  • 1 008,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy miksera audio Behringer X1204USB

  • Analogowy, kompaktowy mikser audio firmy Behringer z serii Xenyx
  • Kanały 1-4 posiadają kompresor pod jednym pokrętłem
  • 3-pasmowy korektor, 24-bitowy procesor multi-FX
  • Złącze USB do nagrywania stereo na komputerze
  • Faderya nie pokrętła do kontroli poziomów wyjścia kanałów
  • Wyjścia na sumę po XLR

 

Ogólny opis miksera audio

Mikser pełen możliwości 

Sercem tego miksera jest potężny 24-bitowy, dwusilnikowy procesor efektów gotowy do obsługi Twojej kreatywności. Brytyjskie trzypasmowe korektory EQ nadają brzmieniu ciepłą, muzyczną jakość. Dostosuj swój miks za pomocą 16 edytowalnych, studyjnych ustawień wstępnych z wieloma efektami specjalnymi, w tym pogłosem, chorusem, flanger, delay, pitch shifter i multi-efektami. Zdefiniuj własne parametry dla wielu elementów, w tym czasu i jasności pogłosu, rozmiaru i powtórzeń pomieszczenia opóźnionego oraz głębokości i szybkości modulacji. Przycisk Tap umożliwia łatwą obsługę funkcji opartych na czasie. Dzięki funkcji pamięci ostatnie ustawienia parametrów pozostają zachowane do łatwego wykorzystania w przyszłości. Obsługa jednym pokrętłem w czterech kompresorach klasy studyjnej zapewnia prostą kontrolę i profesjonalne rezultaty.

 

Mikser idealny do pracy live i w małym studiu domowym

X1204USB to kompaktowe urządzenie, które można dopasować się do Twojej konfiguracji, mikser działa więc idealnie podczas występów na żywo jak i w domowym studio. Wbudowany interfejs USB/audio umożliwia podłączenie miksera do komputera. Dołączone oprogramowanie do nagrywania i edycji daje w Twoich rękach moc studia nagraniowego do produkcji w domu. Inżynierowie dźwięku na żywo znają wartość wysokiej jakości kompresora. Mikser Behringer Xenyx X1204USB ułatwia kompresję, wyposażony w cztery kanały z kompresją jednym pokrętłem. Wystarczy ustawić poziomy sygnału, a następnie dostosować kompresor do własnych upodobań, dzięki czemu zarządzanie poziomem sygnału będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. 

 

Elastyczny routing

Mikser Xenyx X1204USB ułatwia wysyłanie sygnału do wielu miejsc docelowych. Świetnie nadaje się do tworzenia niestandardowych miksów słuchawkowych. Ustaw swoje główne poziomy tam, gdzie powinny być do nagrywania, a następnie użyj wysyłek Aux na każdym kanale, aby skonfigurować niestandardowy miks monitorów, który można wysłać do wzmacniacza słuchawkowego.

 

Specyfikacja

Producent Behringer
Wejścia mikrofonowe 4
Wejścia stereo 2
Szyny AUX 2
Wbudowany zasilacz tak
Parametryczny EQ nie
Zasilanie Phantom tak
Procesor efektów nie
Moc wzmacniacza nie dotyczy
Interfejs audio USB
Możliwość montażu w racku tak
Waga 2,8 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

BEHRINGER XENYX X1204USB | Mikser z efektami i USB, Miksery analogowe stół, Miksery audio, powermiksery, Nagłośnienie, BEHRINGER, Miksery analogowe stol, X1204USB, X 1204USB, X1204 USB, X1204-USB