Fraud Blocker

Behringer X32 MOTOR FADER ][ Zestaw tłumików do konsolet

  • 536,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy tłumika do miksera audio Behringer X32 MOTOR FADER

  • Niemiecka firma Behringer specjalizuje się w produkcji sprzętu muzycznego
  • Przeznaczony dla profesjonalistów i amatorów szukających niezawodności
  • Wytrzymałość do 300 000 cykli zapewnia długą żywotność
  • Zawiera premium ślizgacze z niklu-srebra na precyzyjnym 10 kΩ liniowym torze rezystancyjnym
  • Legendarny napęd Mabuchi gwarantuje cichą i płynną pracę
  • Nylonowa przekładnia i pasek zapewniają szybką i niezawodną wydajność
  • Dostępne w zestawach po 5 sztuk, łatwe w instalacji podczas konserwacji

 

Ogólny opis

O firmie Behringer

Behringer, niemiecka firma założona w 1989 roku, jest uznawana za jednego z największych producentów sprzętu muzycznego na świecie. Jej renoma została podkreślona w 2007 roku, kiedy to firma zyskała międzynarodowe uznanie za innowacyjność i jakość oferowanych produktów. Behringer specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy sprzętu dla profesjonalistów i amatorów, w tym mikserów, interfejsów audio, głośników, procesorów efektów, wzmacniaczy, syntezatorów oraz słuchawek i wzmacniaczy mocy. Dzięki swojej nieustającej pasji do innowacji, Behringer stał się synonimem wysokiej jakości i niezawodności w branży muzycznej.

Behringer X32 MOTOR FADER

Behringer X32 zrewolucjonizował świat cyfrowych mikserów, całkowicie zmieniając postrzeganie możliwości takiego urządzenia. Dzięki temu codziennie tysiące użytkowników cieszy się wyjątkową jakością dźwięku w salach koncertowych i studiach nagraniowych na całym świecie. Fadery X32 są projektowane z myślą o trwałości i wytrzymałości na intensywne użytkowanie. Mimo że wysokiej klasy zmotoryzowane suwaki X32 są stworzone do długotrwałej pracy, nawet one ostatecznie osiągną koniec swojej żywotności. Zaprojektowane tak, aby zapewniać bezbłędne działanie przez nawet 300 000 cykli, MOTOR FADER X32 jest dokładnie tym samym 100 mm suwakiem, który znajduje się w mikserze cyfrowym X32. Charakteryzują się wysoką jakością; delikatnie przesuwają się po powierzchni precyzyjnego 10 kΩ liniowego toru rezystancyjnego, zapewniając niezrównaną długowieczność, dokładność i precyzję.

Legendarny napęd Mabuchi

Napęd Mabuchi w MOTOR FADER X32 jest rozpoznawany przez profesjonalnych inżynierów dźwięku na całym świecie jako niezwykle responsywny, cichy i długowieczny. Dodatkowo, nylonowa przekładnia i pasek poruszający zespół ślizgowy są wykonane z najwyższej jakości nylonu dla szybkiej i płynnej pracy oraz niezawodności. Sprzedawane w zestawach po 5 sztuk.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Behringer X32 MOTOR FADER ][ Zestaw tłumików do konsolet, Inne, BEHRINGER