DVMark Micro 50 Jazz | Wzmacniacz gitarowy typu head

 • 1 240,00 zł
 • Wez leasing
 • Dodaj recenzję:
 • Kod:
  DV MICRO 50 JAZZ
 • Producent:

Kluczowe cechy Micro 50 Jazz

 • Ultra-przenośny i kompaktory wzmacniacz gitarowy
 • Wzmacniacz przeznaczony głownie do grania muzyki jazzowej
 • Wbudowany pogłos oraz pętla efektów
 • MPT nowa technologia odpowiedzialna na wierność brzmienia
 • Wbudowane wejście AUX oraz wyjście słuchawkowe
 • Przełącznik napięcia 120 V / 240 V

 

Ogólny opis

Wrażenia te pierwsze i te ostatnie

Malutka skrzyneczka z przednim panelem w kolorze białym wygląda na niewinną, ale to pozory bo w środku drzemie doświadczenie i moc wrażeń, trzeba tylko je uwolnić. Po podłączeniu okazuje się, że mając jeden kanał gra się na nim jakby się oddychało dźwiękiem. Wzmacniacz jest bardzo dynamiczny, ciepły i klarowny choć jednocześnie dość ciemny, ale tak właśnie ma być, bo nie jest o head zbudowany celem grania muzyki ciężkiej i nowoczesnej, nazwa zobowiązuje - Jazz.

 

Coś bardziej Pro i nadal lekkość

Po niezwykłym sukcesie DV MICRO 50, DV Micro i DV Little, DVMark jako pierwsi wprowadzili taki rodzaj produktów gitarowych, które wyznaczyły nowy standard ultra-przenośnych i kompaktowych wzmacniaczy gitarowych - ważą tylko około 1 kg a gra się na nich tak jak na zawodowych profesjonalnych wzmacniaczach. DV MICRO Jazz posiada jeden kanał, na pokładzie ma pogłos, wyjście liniowe oraz wyjście słuchawkowe, Aux mini-wtyk do podłączenia odtwarzacza MP3 lub komórki. Wzmacniacz posiada również przełącznik napięcia 120V / 240V i można go używać w krajach o różnych napięciach, bez konieczności przeprowadzania konwertera zewnętrznego! Wzmacniacz ma wbudowaną także pętlę efektów.

 

Jakość brzmienia

Za wysoką jakoś brzmienia odpowiada tzw. MPT czyli zastrzeżona technologia opatentowana przez firmę DVMark. W skrócie chodzi o to, że przy tak małych gabarytach końcówka mocy zapewnia szybszy atak, lepszą dynamikę i ciepłe, naturalne brzmienie.

 

Sumarycznie wygląda to tak

Wzmacniacz gitarowy typu head DV Mark DV Micro 50 Jazz. Moc: 50W przy 8 omach, 6W przy 4 omach. Technologia MPT (Mark Proprietary Technology). Wejście jack mono (1MΩ). Wyjście głośnikowe - minimum 4 omy. Jeden kanał. Regulacja Level, Bass, Mid, High. Wbudowany Reverb, Wejście AUX, wyjście słuchawkowe. Pętla efektów. Możłlwość zmiany napięcia (120/240 V). Wymiary: 22.1 x 20 x 7 cm. Waga: 1.9 kg.

 

Specyfikacja

Ogólne parametry

Moc wyjściowa 50 W przy 8 Ohm / 60 W przy 4 Ohm
Przedwzmacniacz Tranzystor
Koncówka mocy MPT (Mark Proprietary Technology)
Kanały Jeden
Sterowanie Level - Bass - Mid - High
Efekt Reverb
Wyjścia głośnikowe Minimalne obciążenie 4 omy

Inne możliwości

Wejście przełącznika nożnego do przełączania kanałów Tak
AUX IN Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
FX LOOP Tak
Selektor napięcia 120 V / 240 V Tak

Parametry fizyczne

Wymiary (W / H / D) 20 cm x 7 cm x 22.1 cm
Waga 1.9 Kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Wzmacniacz gitarowy typu head Micro 50 Jazz DVMark, Heady gitarowe, Wzmacniacze i kolumny gitarowe, Gitary, DVMARK, Micro 50 Jazz DVMark, Micro 50 Jazz, DVMark Micro 50 Jazz, DVMark Jazz