Fraud Blocker

VOX MV50 Clean ][ Wzmacniacz gitarowy typu head

  • 789,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy wzmacniacza gitarowego typu head VOX MV50 Clean

  • Mini wzmacniacz gitarowy typu head od renomowanej marki VOX
  • Nowatorska technologia Nutube zapewniająca ciepłe brzmienie lamp
  • Moc 50 watów przy 4 omach, idealna do różnorodnych warunków
  • Wejścia: instrument (jack), linia/słuchawki oraz wyjście na głośnik
  • Wymiary: 13,5 x 10 x 7,5 cm i waga zaledwie 0,54 kg dla wygody transportu
  • Zasilanie 19V w zestawie, zużycie prądu wynosi 3,43 A

 

Ogólny opis

Nowatorskie podejście VOX

Marka VOX, znana z produkcji pożądanych wzmacniaczy gitarowych, wprowadza na rynek model MV50 Clean, który stanowi kwintesencję innowacyjności w projektowaniu wzmacniaczy. Ten miniaturowy gigant o wadze poniżej kilograma jest zdolny wygenerować 50 watów mocy przy 4 omach, zachowując brzmienie legendarnych lampowych wzmacniaczy. Wykorzystując rewolucyjną technologię Nutube, seria MV opiera swój dźwięk na nowym typie lampy próżniowej, umieszczonej w całkowicie analogowym obwodzie, co pozwala zachować ciepło i bogactwo naturalnego dźwięku gitary.

Mały format, wielka moc

VOX MV50 Clean to wzmacniacz gitarowy typu head, który pomimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje imponujące 50 watów mocy. Ta jednofuntowa jednostka dostarcza ton gitarowy przypominający ulubione stare wzmacniacze lampowe. Z wyjściami na głośnik oraz linią/słuchawki MV50 jest idealny zarówno na scenę, jak i do użytku domowego czy w studio do bezpośredniego nagrywania.

Autentyczny ton lampowy

Wzmacniacz MV50 wyposażony jest w całkowicie analogowy przedwzmacniacz z Nutube – rewolucyjną nową lampą próżniową, która wytwarza autentyczne brzmienie lampowe przy ułamku rozmiaru. Dzięki tej niesamowitej technologii inżynierowie VOX zaprojektowali prawdziwy miniaturowy wzmacniacz lampowy. Przedwzmacniacz w MV50 zawiera imponującą liczbę komponentów analogowych, które skutecznie odtwarzają dynamiczny charakter tradycyjnego wzmacniacza lampowego.

Efektywna współpraca z kolumnami

Zaprojektowany z myślą o kompaktowej kolumnie BC108, wzmacniacz MV50 doskonale współpracuje z niemal każdą kolumną głośnikową. Przełącznik EQ na tylnej ściance oferuje dwa różne ustawienia: FLAT i DEEP. Podłączając do mniejszej kolumny, takiej jak BC108, tryb DEEP podkreśli bogate pasmo niskich częstotliwości i zapobiegnie nadmiernemu dominowaniu wysokich tonów. W przypadku większych kolumn tryb FLAT pozwoli wykorzystać pełen potencjał charakterystyki kolumny bez podkreślania lub redukowania jakiegokolwiek zakresu częstotliwości.

Praktyczność i jakość studyjna

Gdy nadejdzie czas na praktykę lub nagranie, wyjście liniowe/słuchawkowe MV50 można bezpośrednio podłączyć do miksera, interfejsu audio lub ulubionych słuchawek. Zespół projektowy VOX skonsultował się z doświadczonymi inżynierami dźwięku i użył tylko najlepszych mikrofonów oraz przedwzmacniaczy vintage do zaprojektowania obwodu symulacji kabin w MV50. Ten sprytnie zaprojektowany obwód pozwala na nagrywanie lub praktykę z poważnym studyjnym brzmieniem w dowolnym miejscu i czasie.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka VOX
Model MV50 Clean
Typ produktu Głowica wzmacniacza gitarowego

Parametry techniczne

Moc wyjściowa 4 ohmy 50 Watów RMS
Moc wyjściowa 8 ohmów 25 Watów RMS
Moc wyjściowa 16 ohmów 12,5 Watów RMS
Komplement lampowy NuTube 6P1

Parametry wejścia/wyjścia

Wejścia 1 x zwykłe gniazdo wejściowe
Wyjścia głośnikowe 1 x gniazdo głośnika zewnętrznego
Wyjścia słuchawkowe/liniowe 1 x gniazdo słuchawek|liniowe

Parametry kontrolne

Głośność Volume
Bas Bass
Wysokie tony Treble

Parametry fizyczne

Wymiary mm 135 x 100 x 75 mm
Waga g 540 g

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

VOX MV50 Clean ][ Wzmacniacz gitarowy typu head, Heady gitarowe, Wybrane marki, VOX