Behringer Vintage Tube VT999 ][ Efekt gitarowy typu overdrivve

  • 473,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

KLucozwe cechy efektu gitarowego Behringer VT999

  • Klasyczny lampowy overdrive zbudowany w oparciu o ręcznie selekcjonowane lampy 12AX7
  • Cały wzmacniacz lampowy w jednej kostce: brzmienie od bluesowego overdrive do mocnych przesterów
  • Opracowany i zaprojektowany przez BEHRINGER Niemcy

 

Ogólny opis efektu

Vintage Pure Monster VT999

Pedał efektów VINTAGE TUBE MONSTER VT999 posiada pod maską pełny ryk lampowego silnika, pozwalając Ci na start z wszystkim, od ciepłego bluesowego przesteru do ciężkiego distortion. Dodaj do tego doskonałą jakość wykonania i okablowanie true-bypass, a zaczniesz widzieć, jak monstrualny jest ten pedał!

Możesz to wszystko mieć

Ta wysokiej jakości kostka efektowa posiada ciepłe brzmienie ręcznie dobranej lampy próżniowej 12AX7. Dodatkowo VT999 oferuje zintegrowaną i przełączaną bramkę szumów z regulowanym progiem, która utrzymuje sygnał wolny od szumów. VT999 zapewnia najwyższy poziom kształtowania brzmienia, dzięki wbudowanemu 3-pasmowemu korektorowi oraz dedykowanym regulatorom wzmocnienia i poziomu wyjściowego Master.

Przełączniki True-bypass

Świetlna dioda LED informuje o tym, że VT999 jest aktywny, a najwyższej jakości przełącznik on/off pozwala na prawdziwy mechaniczny bypass, gdy efekt nie jest używany, więc Twoje brzmienie pozostaje całkowicie nienaruszone. W zestawie z VT999 znajduje się dedykowany zasilacz, dzięki czemu możesz dać czadu od razu po wyjęciu z pudełka!

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Behringer VINTAGE TUBE VT999 || Efekt gitarowy typu overdrivve, Efekty gitarowe, BEHRINGER, VT999, VT-999, VT 999, VINTAGE TUBE