Fraud Blocker

Behringer U-PHORIA UMC1820 ][ Interfejs USB/MIDI

 • 1 344,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy interfejsu Behringer UMC-1820

 • Zapewniająca profesjonalną jakość dźwięku rozdzielczość 24-bit/96 kHz
 • Kompatybilny z popularnym oprogramowaniem do nagrywania: Avid Pro Tools, Ableton Live, Steinberg Cubase
 • 18 wejść/20 wyjść analogowych w tym MIDI I/O z ultra-niską latencją
 • Wsparcie Linux, Mac OS X i Windows XP
 • Zaprojektowane przez firmę MIDAS przedwzmacniacze mikrofonowe z zasilaniem Phantom +48V
 • Analogowe inserty do podłączenia zewnętrznych efektów, takich jak kompresory, itp.
 • Przełączniki: Input/Playback Mix oraz Stereo/Mono pomagające w monitoringu
 • Podwójne wyjście słuchawkowe z regulacją poziomu i możliwością wyboru monitora A/B
 • Proste nagrywanie audio i edycja oraz 150 wtyczek efektowych do pobrania ze strony: www.behringer.com
 • Odporna na uderzenia obudowa, w całości wykonana ze stali
 • Format rack 1U 19" z dedykowanymi uchwytami
 • Opracowany i zaprojektowany przez BEHRINGER Germany

 

Ogólny opis

BEHRINGER U-PHORIA UMC1820 -  audiofilski, interfejs USB Audio/MIDI 18 x 20 o wysokiej rozdzielczości 24-Bit/96 kHz, z 8 przedwzmacniaczami MIDAS, dedykowany do nagrywania mikrofonów i instrumentów. Niesamowity U-PHORIA UMC1820 wypełnia lukę między kreatywnością, a odbiorcami. To zadziwiająco szybkie studio 2.0 USB w pudełku pozwoli Ci nagrać swoje kolejne arcydzieło w ciągu kilku minut ze wszystkimi połączeniami wymaganymi dla mikrofonów, gitar, klawiatur, a nawet urządzeń MIDI. Nagraj idealny wokal bezpośrednio na komputerowym DAW dzięki 8 zadziwiająco czystym, światowej klasy przedwzmacniaczom mikrofonowym zaprojektowanym przez MIDAS, które obejmują fantomowe zasilanie +48 Volt dla mikrofonów pojemnościowych, wszystkie w studyjnej jakości 24-bit / 96 kHz konwertery dla najlepszej możliwej jakości dźwięku. Zapewnia również obsługę I/O dla formatów S / PDIF, ADAT i S / MUX. Niezależnie od tego, czy jesteś piosenkarzem, twórcą piosenek, producentem w podróży, czy potrzebujesz solidnego interfejsu do uruchamiania podkładów na koncercie, niezawodny U-PHORIA UMC1820 pomoże Ci zabłysnąć w domenie cyfrowej.

 

Studio w małej czarnej skrzynce

Gdy przyjdzie czas na zapis historii na komputerze Mac lub Windows linuxe (np Ubuntu), podłącz mikrofony, instrumenty lub źródła liniowe do 8 kombinacji wejść XLR / TRS w UMC1820, aby uzyskać maksymalną elastyczność swojego studia! Podłącz i komunikuj się z urządzeniami MIDI, aby dodać korzyści z powierzchni kontrolnych do przepływu pracy w studio. A ponieważ UMC1820 jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi programami do nagrywania, w tym Avid Pro Tools, Ableton Live, Steinberg Cubase i innymi - jest gotowy na wszystko.

 

Dokładność 96 kHz

Traktujesz swoje utwory poważnie, a UMC1820 szanuje to, zapewniając rozdzielczość do 96 kHz nawet dla najbardziej wymagających aplikacji w muzyce, a także postprodukcji wideo. Pracuj z pewnością i dokładnością w swoim ulubionym oprogramowaniu do nagrywania, aby uzyskać profesjonalne wyniki za każdym razem.

 

MIDAS - legenda jakości dźwięku

Od momentu powstania w 1970 roku, MIDAS ma długą historię innowacji i wiodącej pozycji w świecie konsol do miksowania dźwięku. Legendarne konsole MIDAS, takie jak XL4 i Heritage H3000, uzywane przez najbardziej znane zespoły koncertowe i instalacje na całym świecie, szybko stały się standardami branżowymi. MIDAS zyskał swoją nienaganną reputację dzięki swojemu bezkompromisowemu podejściu do jakości dźwięku i budowy, a zwłaszcza dzięki nagradzanym przedwzmacniaczom mikrofonowym, które eksperci branżowi uważają za najlepiej brzmiące projekty w branży. Opierając się na tym dziedzictwie, systemy miksowania na żywo z serii XL8 i PRO kontynuują to wspaniałe dziedzictwo nagradzanej jakości dźwięku. BEHRINGER z dumą wprowadza przedwzmacniacz mikrofonowy zaprojektowany przez MIDAS, aby zapewnić najwyższą jakość odtwarzania dźwięku zarówno w środowisku na żywo, jak i studyjnym.

 

Wygodny monitoring

Kontrola miksowania UMC1820 pozwala na bezpośredni monitoring o zerowej latencji, co oznacza, że ​​muzycy mogą wyraźnie doświadczyć swojego wykonania bez opóźnienia lub opóźnienia w powracającym sygnale, co zapewnia lepszą wydajność i nagrywanie. Potężne wyjście ma własną kontrolę poziomu i wybór źródła Monitor A / B do cue w stylu DJ. Ponadto Behringer bezpłatnia oprogramowanie do nagrywania, edycji i podcastów audio oraz 150 wtyczek instrumentów / efektów - wystarczy pobrać z behringer.com.

 

Łączymy się

U-PHORIA UMC1820 zapewnia 18 wejść i 20 wyjść oraz wbudowane wejścia / wyjścia MIDI do synchronizacji twojego ulubionego sprzętu. Będziesz miał wyjątkowo łatwą kontrolę za pośrednictwem komputera, aby uzyskać lepszą wydajność. Na tylnym panelu UMC1820 znajduje się port USB 2.0 do bezproblemowego połączenia oraz mnóstwo analogowych opcji odtwarzania, w tym TRS, RCA i XLR ¼ ". Wbudowane I/O MIDI pozwala na podłączenie klawiatury oraz inny zewnętrzny sprzęt MIDI.

 

Wiele cyfrowych I/O

Wejście ADAT pozwala podłączyć BEHRINGER ADA8200 (sprzedawany osobno), rozszerzając w sumie do 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych zaprojektowanych przez Midas, dzięki czemu możesz sfilmować całe pasmo! I jest wystarczająco dużo wyjść, aby podać osobne miksy słuchawkowe każdemu wykonawcy. Oczywiście, UMC1820 obsługuje wszystkie standardowe formaty I / O, w tym S / PDIF, ADAT, S / MUX i analogowe.

 

Wszystko, czego potrzebujesz, aby brzmieć niesamowicie

U-PHORIA UMC1820 to potężny interfejs do nagrywania USB z 18 wejściami i 20 wyjściami, z oryginalnymi przedwzmacniaczami mikrofonowymi zaprojektowanymi przez MIDAS z wyjątkowymi przetwornikami 24-bit / 96 kHz o wysokiej rozdzielczości, obsługą formatów S / PDIF, ADAT i S / MUX z jednoczesnym wykorzystanie wszystkich sygnałów. Wszystko ma na celu pomóc Twoim nagraniom i miksom brzmieć jak najlepiej. 

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Interfejs USB/MIDI U-PHORIA UMC1820 BEHRINGER, Interfejsy audio, MIDI, Interfejsy i procesory studyjne, Studio i homerecording, BEHRINGER, UMC1820, UMC-1820, UMC 1820, Uphoria, U-Phoria