Fraud Blocker

Ortega Keiki K1-RD Czerwone ][ Ukulele sopranino

  • 294,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Cechy kluczowe Ortega K1-RD

  • Mały rozmiar sopranino
  • Korpus wykonany z okoume
  • Wyjątkowy grawer żółwia morskiego
  • Otwarte klucze
  • Wykończenie satynowe
  • Kolor Fire Red

 

Ogólny opis ukulele

Firma Ortega serią Keiki wprowadza rozmiar sopranino do oferty swoich ukulele. Jest on (póki co) najmniejszy z tej rodziny instrumentów, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla najmłodszych członków rodziny, czyli dla dzieci :).

 

Małe wymiary sprawiają, że ukelele można wygodnie utrzymać w rękach, a wąski gryf (32 mm) pozwala stosunkowo łatwo i szybko nauczyć się chwytów, co jest szczególnie ważne na początku muzycznej przygody. Unikalny grawer żółwia morskiego cieszy oko i zaprasza do częstego sięgania po instrument, a jednocześnie sprawia, że ukulele ładnie wygląda w pokoju. Drewno, z jakiego zrobione są gryf i korpus, to okoume, natomiast podstrunnica i mostek to orzech. Całość posiada satynowe wykończenie z zastosowaną techniką open pore. Model Ortega K1-RD wyróżnia się kolorem w stylu ognistej czerwieni (Fire Red).

 

Fabrycznie założone struny to Ortega UWNY-4 SO. Wykonywane są w Niemczech we współpracy z włoskim producentem strun Aquila i zapewniają wysoką trwałość oraz jakość. Proponowany strój to ADF#B (tzw. kanadyjski), a więc wyższy, niż zazwyczaj stosowany gCEA, co wpływa na brzmienie - jest charakterystycznie radosne.O tym, co to oznacza w praktyce, można się przekonać w naszym sklepie w Krakowie, do którego zapraszamy na ogrywanie (warto wcześniej sprawdzić dostępność).

 

Specyfikacja

Kolor Fire Red
Drewno - płyta wierzchnia Okoume
Wykończenie - płyta wierzchnia Satynowe, open pore
Drewno - tył Okoume
Wykończenie - tył Satynowe, open pore
Drewno - gryf Okoume
Wykończenie - gryf Satynowe, open pore
Drewno - podstrunnica Orzech
Drewno - mostek Orzech
Klucze Otwarte z czarnymi motylkami
Ilość progów 12
Menzura 284 mm
Szerokość gryfu

32 mm

 

Filmy prezentujące ukulele

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ukulele sopranino Ortega Keiki K1-RD, ukulele Ortega Keiki K1-RD Kraków, Keiki K1RD, Keiki K1-RD, Ortega K1-RD, Ortega K1RD, ukulele sopranino czerwone, ukulele dla dziecka czerwone, ukulele dla dzieci czerwone