Fraud Blocker

Ortega LIZZY-BSFL-GB bezprogowe ][ Ukulele basowe

  • 1 870,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Najważniejsze cechy Ortega LIZZY-BSFL-GB

  • Bezprogowe ukulele basowe
  • Korpus wykonany z mahoniu
  • Elektronika z tunerem
  • Satynowe wykończenie
  • Naturalny kolor
  • Specjalne białe struny
  • Grawer z jaszczurkami na rozecie
  • W komplecie z pokrowcem i paskiem

 

Ogólny opis instrumentu

Seria Lizard jest propozycją ze stroną firmy Ortega dla tych, którzy szukają profesjonalnych instrumentów. W ofercie znajdują się głównie ukulele basowe o głębokim, a jednocześnie zaskakująco lekkim brzmieniu, a także ukulele sopranowe, koncertowe i tenorowe. Po trochu dla każdego z zespołu :)

 

Czas na bas!

Model Ortega LIZZY-BSFL-GB to wyjątkowe ukulele basowe, które nie posiada progów (tzw. fretless), co pozwala uzyskać gładki, ciągły dźwięk podczas przesuwania dociśniętych palców po gryfie. Znaczniki progów są namalowane, co ułatwia grę. Na korpusie został użyty mahoń, co z kolei daje przyjemne, głębokie brzmienie. Gryf również jest mahoniowy, z dwustronnym prętem regulacyjnym, a podstrunnica i mostek to ceniony orzech. Rozetę wokół otworu rezonansowego zwinnie otaczają jaszczurki, co stanowi przyciągający uwagę akcent. Klucze zostały specjalnie zaprojektowane dla ukulele basowych Ortega, pomalowane na czarno i wypolerowane na wysoki połysk. Zamontowana elektronika to Ortega MagusUkebass z wbudowanym tunerem. Przetworniki piezo są umieszczone pod siodełkiem, po jednym na każdą strunę z osobna. 

 

Co szarpiemy?

Struny Aquila Thundergut Ukebass 68U zostały wykonane ze specjalnego tworzywa, co gwarantuje wyjątkowe brzmienie, jakiego nie są w stanie uzyskać zwykłe poliuretanowe struny do basowego ukulele. Zapobiegają ślizganiu się palców i zapewniają szybką artykulację. Wyróżniają się odświeżającym, białym kolorem. Dzięki nim ukulele można nastroić do EADG.

 

Dodatkowe akcesoria

W komplecie dostajemy elegancki pokrowiec, co oznacza bezpieczne przechowywanie i łatwy transport, a także pasek, który zapewni stabilność podczas grania na stojąco. Nic tylko spakować się i chodzić na próby, a następnie wyruszyć w trasę!

 

Przydatne informacje

Warto obejrzeć poniższe filmy, które prezentują ukulele z serii Lizard w akcji, zarówno na klipie, jak i na żywo w zespole. Gwarantujemy, że nie potrzeba zwinności jaszczurki, aby korzystać z dobrodziejstw tego instrumentu ;)

 

Specyfikacja

Kolor Naturalny
Elektronika Ortega MagusUkebass z tunerem
Drewno - płyta wierzchnia Mahoń
Wykończenie - płyta wierzchnia Satynowe
Drewno - tył Mahoń
Wykończenie - tył Satynowe
Drewno - gryf Mahoń
Wykończenie - gryf Satynowe
Pręt regulacyjny Dwustronny
Drewno - podstrunnica Orzech
Drewno - mostek Orzech
Klucze Wyjątkowy projekt, czarny połysk
Ilość progów 15
Binding (ożyłkowanie) korpusu Czarny ABS
Binding podstrunnicy Orzech
Menzura 510 mm
Szerokość gryfu

45 mm

Rozeta

Wygrawerowane jaszczurki

Struny Aquila Thundergut Ukebass 68U, białe

 

Filmy prezentujące produkt

 

Akcesoria w zestawie

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ukulele basowe Ortega LIZZY-BSFL-GB bezprogowe Kraków, bezprogowe ukulele basowe, ukulele basowe fretless, ukulele Ortega LIZZY-BSFL-GB, Lizzy-BSFL-GB, Ortega LIZZY-BSFL-GB