TC Electronic TC Shaker Vibrato ][ Efekt gitarowy

  • 578,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy efektu typu vibrato TC Electronic Shaker Tremolo

  • Genialne tremolo od firmy TC Electronic, które spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania
  • Efekt wyposażony w technologię "TonePrint", żadnych zastrzeżeń, same pozytywne recenzję
  • Kostka w wytrzymałej, metalowej obudowie
  • Potencjometry efektu to Depth, Speed, Tone oraz Rise Time
  • Na pokładzie niezawodny True Bypass
  • Zasilanie 9v, bateria i zasilacz się nadadzą :)

 

Ogólny opis

Efekt wibrato powraca w formie, która przerosła wszelkie oczekiwania! Piękny, wyposażony oczywiście w najnowszą technologię 'TonePrint', dającą możliwość natychmiastowego podrasowania kostki, dzięki opcji pobrania ustawień wykorzystywanych na co dzień przez naszych ulubionych gitarzystów!

Do dyspozycji mamy dwa rodzaje ustawień: klasyczne wibrato oraz tryb ’zatrzask’ [latch mode], w którym efekt uaktywnia się jedynie w momencie naciśnięcia i przytrzymania przycisku Bypass. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać efekt subtelnego wibrowania i fałszywego whammy, bez konieczności stepowania, nie rzadko całej nocy. Profesjonalny stompbox, wyposażony w True Bypass, w którym szerokie spektrum ustawień zapewniają potencjometry odpowiedzialne za intensywność, głębię efektu [Depth], prędkość modulacji [Speed], regulację barwy [Tone]oraz czas potrzebny do osiągnięcia określonej głębokości efektu [Rise Time]. Możliwość zasilania baterią i łatwy dostęp do jej wymiany oraz najwyższej jakości komponenty użyte w procesie produkcji to wspólne cechy wszystkich zaprezentowanych w Las Vegas efektów podłogowych. Dodatkowo, kompaktowe rozmiary kostki, pozwalają zaoszczędzić miejsce na dodatkowe urządzenia, co szczególnie docenią artyści pożądający w swoich pedalboardach szerokiego wyboru brzmień.

 

Przy pracach nad kostką, inżynierom przyświecał jeden cel, sprawić żeby efekt stał się naturalną częścią naszej gry. Bez żadnego planowania, nadamy ekspresję i emocje naszym dźwiękom, dokładnie w tych miejscach utworu gdzie z natury rzeczy i tak by powstały. Zaopatrując się w ten efekt, każdy gitarzysta znajdzie interesujące go brzmienie - od wolnego, niemal psychodelicznego wibrowania po szybki efekt Leslie, który uzyskamy ekstremalnie ustawiając potencjometry.

 

Specyfikacja

Typ efektu: Vibrato
Rodzaj: Gitarowy
Zasilanie: Bateria 9V, Zasilacz 9V
Potencjometry efektu: Depth, Rise Time, Speed, Tone
Opcje efektu: Latch, TonePrint, Vibrato
True Bypass: Tak
Wejście stereo: Nie
Wyjście stereo: Nie
Wejściowa impedancja: 1 MΩ
Wyjściowa impedancja: 100 Ω
Dodatkowe gniazda: mini USB
Zakres dynamiki: brak danych
Pasmo przenoszenia: brak danych
inne: Analog dry-through, Spillover on/off
Wymiary: 72 x 122 x 50 mm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Efekt gitarowy TC Shaker Vibrato TC Electronic, Gitary, wzmacniacze, efekty, Efekty gitarowe, Instrumenty, Efekty i multiefekty, TC ELECTRONIC