Fraud Blocker

TC Electronic SENTRY NOISE GATE ][ Bramka szumów

 • 695,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy bramki szumów TC Electronic Sentry Noise Gate

 • Innowacyjny noise gate, dosłownie zabija każdy niepotrzebny szum, zostawiając tylko mięcho z riffów
 • Efekt przystosowany do współpracy z high-gainowymi potworami
 • Potencjometry bramki to damp, threshold, decay
 • Tryb hard-gate do natychmiastowego wyciszenia
 • Toneprint- dla świata sygnowanych brzmień i modyfikowalnych efektów
 • Pętla send/return, True bypass
 • Bateria 9V/100m

 

Ogólny opis

Hałasie, nie przejdziesz! (imitujemy automaycznego translatora ;)

Sentry Noise Gate jest Twoją bramą do bez szumowych i dynamicznych koncertów. Technologia tej bramki szumów jest specjalnie zaprojektowana pod kątem eleminacji wszelkich zbędnych pogłosów i szumów. Z tą bramką pozbędziesz się zbędnych pogłosów i tym podobnych szybciej, niż Yngwie Malmsteen wykonuje arpeggio. Weź brzmienie w swoje ręce, i delektuj się ciszą.

Jesteś wolny od szumów

Technologia Sentry Noise Gate jest jedną z najbardziej zaawansowanych w dziedzinie korekcji dźwięku. To pozwala Ci na granie na bardzo specyficznych frekwencjach i szybkie usunięcie pogłosów z Twojego sygnału, kiedy tylko przestajesz grać, nie wpływając przy tym w żaden sposób na Twoje brzmienie. Rezultat? Najbardziej nierozponawalny i naturalny reduktor szumów, jaki w życiu słyszałeś. W tym trybie Sentry Mode Gate jest jak powietrze; niezauważalne, jednak nie możesz bez niego żyć!

Cicho jak w piramidzie Cheopsa

Sentry Noise Gate również zawiera klasyczny tryb hard-gate, który może być wykorzystany jako natychmiastowy efekt noise-cut. Przejdź ze swojego miażdżącego interludium w ciszę w setną część sekundy, tylko po to, żeby pozwolić swojemu wgniatającemu w ziemię riffowi zniszczyć tłum, niespodziewający się niczego.

TonePrint - Przekształć Tę bramkę

Dla wszystkich ciekawych różnych dźwięków tutaj zaczyna się magia. Za pomocą TonePrint Editor możesz się bawić Twoją bramką szumów z niesłychaną precyzją, tak, żeby idealnie wpasowało się w Twoje potrzeby. Na dodatek, możesz również załadować specjalne ustawienia, jakich używają światowej klasy mistrzowie rock and rolla dzięki aplikacji TonePrint App, dając Ci dostęp do preferowanych przez Ciebie brzmień, z jakich korzystają też profesjonaliści.

Backstage pass - pełny dostęp

 • Mini- toggle — przełączaj pomiędzy wysoce naturalną bramką dla całego zespołu, klasycznym trybem hard-gate i konfigurowalną bramką TonePrint za pośrednictwem jednego przełącznika.
 • Damp — Gałka tłumienia kontroluje o ile decybeli pedał osłabia twój sygnał kiedy bramka zostaje włączona. Maksymalne przykręcenie tej gałki będzie skutkowało całkowitym wyciszeniem, podczas gdy gałka mocno skręcona w kierunku godziny szóstej pozostawi bramkę "uchyloną" dzięki czemu dźwięk będzie bardziej naturalny
 • Send/return loop — wycisz swoje głośne efekty (np. Distortion) przez podpięcie do pedalboarda do jacków send i return. otrzymasz wtedy najlepszy naturalny możliwy filtr. Możesz również podłączyć inne instrumenty przez pedał (np. stopę) dla efektownych i kreatywnych brzmień.
 • Threshold — ta gałka określa próg dźwięku, na jakim bramka się "zamyka". na niższych pozycjach mniej dźwięku będzie przechodzić przez bramkę i vice versa. Znajdź odpowiednie miejsce i graj!
 • Decay — kontroluje jak długo bramka pozostaje otwarta. niższe ustawienia zamkną bramkę od razu, a wyższe zapewnią bardziej naturalny "fade". Ty jesteś strażnikiem bramy, ty decydujesz!
 • True bypass — Bramka szumów Sentry Noise Gate została stworzona aby pozwolić twojemu stylowi gry na prześwitywanie przez resztę zespołu. Pedał zwiera design dla true bypass'a  który w żaden sposób nie koloryzuje i nie zmienia Twojego brzmienia i nie powoduje utraty wysokiego końca dźwięku.

 

Specyfikacja

Producent TC Electronic
Model SENTRY NOISE GATE
Rodzaj efektu Bramka szumów
Seria Sentry
Opcje efektu Noise Gate, Send/return loop, Tone print
True Bypass Tak
Potencjometry Threshold, Decay, Damp
Wejście stereo Tak
Wyjście stereo Tak
Zasilanie 9v, zasilaczem lub baterią

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Bramka szumów SENTRY NOISE GATE TC Electronic , , Efekty gitarowe, Efekty i multiefekty, Gitary, wzmacniacze, efekty, TC ELECTRONIC, Bramka szumow SENTRY NOISE GATE TC Electronic, Sentry, Gary Holt, Scot Ian, Exodus, Slayer, Anthrax,

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 26/03/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 26/03/2024

26-03-2024
Nowe dostawy w naszym sklepie muzycznym! Chcielibyśmy poinformować o najnowszych dostawach w naszym sklepie muzycznym. Pragniemy jednak zaznaczyć, że podane informacje odnoszą się tylko do bieżących dostaw i nie są informacją o aktualnej dostępności produktów w sklepie. Informacje o dostępności można znaleźć na każdej karcie produktu. 26 marca: Statywy na kolumny:...