TC Electronic TC RH750 ][ Wzmacniacz basowy typu head

  • 3 350,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

RH750 - Po prostu doskonały!

Z dumą zawiadamiamy, że rodzina kompaktowych wzmacniaczy basowych powiększyła się o nowy model wzmacniacza typu head: RH750. RH750 możesz zabrać wszędzie i na każdą scenę, gdyż wzmacniacz ma 750 W mocy i 1200 W mocy szczytowej, do tego niesamowite możliwości ustawień barwy tonu, oraz zestaw funkcji dobrze znany z modelu RH450 Bass Amp 2.0. 

RH750 to kolejny po Bass Amp 2.0 etap poszukiwań, których celem jest dostarczenie basistom zupełnie nowych funkcji. W RH750 znajdziemy funkcje stanowiące esencję tego nowatorskiego, rewolucyjnego podejścia, czyli wbudowany tuner chromatyczny, trzy komórki do zapisu ustawień, oraz wywołujące opad szczęki możliwości kreacji barwy tonu, połączone z ogromną mocą i wybornym, basowym brzmieniem. 
 
Mówiąc krótko, model RH750 podnosi basową poprzeczkę jeszcze wyżej. Po raz pierwszy udało się zapakować tak dużą ilość mocy do tak małego urządzenia - 750 Wattów (1200 W mocy szczytowej) po prostu czeka, byś uwolnił je na scenach świata! Po drugie, nowy regulator TweeterTone pozwala na “inteligentną” kontrolę najwyższego zakresu pasma, co oznacza, że z RH750 możesz wykręcić każde brzmienie, od oldskulowych, klasycznych dźwięków w stylu vintage, do nowoczesnych, ostrych brzmień basowych, z wszystkimi możliwościami po środku. Oczywiście, modele RH750 i RH450 są spokrewnione ale RH750 jest stopień wyżej! 

Spójrzmy dalej. Na pokładzie RH750 znajduje się SpectraComp, wyjątkowy, działający “dla pojedynczych strun”, kompresor basowy, który zbiera pochwały basistów z całego świata za ekstremalnie równą kompresję na każdej strunie. Moduł TubeTone pozwala z niezwykłą precyzją odtworzyć brzmienia lampowego preampu i wzmacniacza mocy. Gdy połączymy to z uniwersalnym, układem 4-pasmowej korekcji i nową funkcją TweeterTone, okaże się, sekcja kształtowania brzmienia w RH750 stanowi klasę samą dla siebie. I tak, to prawda, w RH750 zamontowano dokładnie ten sam przedwzmacniacz, który znajduje się w koronnym modelu TC, wzmacniaczu Blacksmith!

Co jeszcze? Trzy komórki pamięci, pozwalają na zapis ulubionych ustawień, dopasowanych do różnych instrumentów lub pod kątem różnych gatunków muzycznych. Czyli wreszcie możesz, zupełnie bez problemu przełączyć brzmienie ustawione pod starego Fendera na brzmienie do nowej, aktywnej basówki, lub szybko przejść między barwą funky R’n’B a klasycznym rock’n’rollem. 

Wbudowany tuner chromatyczny to wygodna sprawa, pozwala utrzymać na scenie nienaganny strój najniższego rejestru. Tuner zawsze pokazuje aktualny strój instrumentu i szybko możesz po cichu nastroić bas w przerwie między utworami - wystarczyć wcisnąć przycisk Mute. Nigdy szybciej nie można było skupić się na najważniejszej rzeczy, jaką jest - granie muzyki!
 
RH750, nowy model wzmacniacza typu head z rodziny kompaktowych wzmacniaczy basowych!