TC Electronic HYPERGRAVITY COMP ][ Efekt gitarowy typu kompresor

  • 662,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kompresora TC Electronic Hyper Gravity

  • Kompresor od firmy TC Electronic, który fantastycznie sprawdzi się w każdych warunkach
  • Efekt działa w 3 rodzajach kompresji, jako kompresor studyjny, kompresja typu vintage oraz wiele możliwości dzięki technologii TonePrint
  • Posiada potencjometry Gain, Level, Attack oraz Blend
  • Dogada się z każdym sprzętem
  • Nieważne jaki gatunek jest Twoim ulubionym, Hyper Gravity po prostu świetnie wykonuje swoją robotę
  • Możliwość do podłączenia się do aplikacji TonePrintApp
  • Jak to u TC bywa, True Bypass
  • Zasilanie 9v, bateriowo lub kablowo

 

Ogólny opis

Jeśli Twoje poszukiwania doskonałego brzmienia krążą wokół wyrównania dynamiki – zainteresuj się kompresorem.

 

HyperGravity jest na tyle zaawansowanym urządzeniem tego typu, że oferuje aż trzy rodzaje w pełni regulowanej kompresji: wielopasmowy kompresor jakości studyjnej, tradycyjna kompresja typu vintage, nieskończone możliwości wgrywania gotowych ustawień kompresji dzięki technologii TonePrint.

 

Jak to działa? Pasmo instrumentu zostaje najpierw podzielone na kilka częstotliwości, z których każda zostaje poddana osobnej kompresji, po czym sygnał wychodzi na resztę Twojego nagłośnienia. Tak obrobiony sygnał brzmi jakby właśnie opuścił najlepsze urządzenia kompresujące znajdujące się w profesjonalnych studiach, do których TC Electronic również dostarcza swoje produkty, jak np. System 6000. Drugi tryb kompresji Vintage oparty jest o stare urządzenia gitarowe i perfekcyjnie podkręca vintage’owe brzmienia, od country przez funky do Gilmourowskich solówek. Trzecie ustawienie pozwala na korzystanie z bezpłatnej bazy brzmień dostępnych przez aplikację TonePrint App – zainstaluj je przez port USB będący na wyposażeniu urządzenia lub ściągnij je na smartfona. Z niego wyślij aplikację do urządzenia poprzez swoją gitarę – głośnik smartfona przystaw do przetwornika i gotowe!

 

Jak wszystkie efekty TC Electronic, HyperGravity jest także wyposażony w True Bypass, dzięki czemu wpięty w Twój tor sygnałowy nie będzie go w żaden sposób niepotrzebnie koloryzował.

 

Specyfikacja

Typ efektu: Kompresor
Rodzaj: Basowy, Gitarowy
Potencjometry efektu: Level, Gain, Attack, Blend
Zasilanie: Bateria 9V, Zasilacz 9V
True Bypass: Tak
Wejście stereo: Nie
Wyjście stereo: Nie

 

Filmy i prezentacje efektu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kompresor TC HYPERGRAVITY COMP, Efekty gitarowe, Efekty i multiefekty, Gitary, efekty, TC ELECTRONIC, efekt gitarowy, efekt basowy, TC Electronic Hypergravity, kompresor gitarowy, kompresor TC Electronic