Fraud Blocker

TC Helicon Perform-V ][ Multiefekt wokalowy

  • 1 344,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy multiefektu wokalnego TC Helicon Perform-V

  • Wszechstronny procesor wokalny i multi-efekty do występów na żywo firmy TC Helicon
  • Inteligentne funkcje tonalne i automatyczne wzmocnienie stale dostosowują się do idealnego brzmienia
  • Klasyczne efekty wokalne obejmują 4 pogłosy, 4 echa i 4 style podwajania
  • Wysokiej jakości korekcja wysokości dźwięku wygładzająca wokal
  • Możliwe dodatkowe efekty wokalne za pomocą urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android
  • Przetwarzanie zapobiegające sprzężeniom zwrotnym eliminuje piski
  • Wizualny miernik wysokości siły dźwięku pomaga trenować głos i pozostać z nim w zgodzie

 

Ogólny opis

Idealne partie wokalne

Jeśli bierzesz wokal na poważnie, to odkryjesz, że idealnego brzmienia nie osiągniesz tylko dzięki swojemu talentowi lub technice wokalnej. Sęk w tym, że trzeba wykorzystać to, co w Twoim głosie jest unikatowe - niezaleznie od tego czy jesteś w hali koncertowej, w radiu, w domu nagrywając demo, lub uploadując swoje dzieło na SounClouda, YouTube'a, Facebooka, Instagrama lub innych mediów społecznościowych. To tutaj błyszczy efekt wokalny Perform V. To co najpierw wymagało utalentowanego, profesjonalnego producenta może teraz być zorganizowane w parę sekund, i na dodatek oferować profesjonalne brzmienie wokalu, które jest kluczowe na każdym niezapomnianym koncercie. Piękno efektu wokalnego Perform-V leży w tym, że pozwala Ci skupić się w stu procentach na Twoim zamiłowaniu do śpiewania i kreatywności, podczas gdy Perform-V zajmie się korekcją dźwięku.

Studyjne brzmienie - od razu

Krzyształowa przejrzystość każdego słowa jest prawdziwą zaletą Perform-V, który rozumie co pasuje do Twojego głosu i kształtuje go dla publiczności. Wciśnięcie przycisku "Tone" automatycznie zajmie się korektą sygnału, w wyniku czego brzmienie Twojego głosu będzie lepsze. Jeśli jest jakaś magicza sztuczka, którą posługuje się Perform-V to właśnie to.

Time - Tested vocals (nie mamy pomysłu jak to przetłumaczyć ;)

Na pokładzie znajdują się wszystkie emocjonujące dźwięki, które zachwycają publiczność, tworzą oniemiewające dźwięki, lub nadają wersom mocy - takie jak te, z których korzystali wszyscy popularni artyści przed Tobą. Przyciski "Double", "Reverb" i "Echo" dają ci dostęp do wszystkich klasycznych brzmień, które czynią dobrych wokalistów świetnymi, a Ty możesz z nich korzystać do woli.

Połącz Perform V ze swoim telefonem

Kiedy perform-V zostaje wyjęty z pudełka, od razu można stworzyć idealne brzmienie wykorzystując wbudowane efekty "Double", "Reverb" i "Echo". Aczkolwiek, największą satysfakcję można osiągnąć kiedy pobierzesz bezpłatną aplikację Perform-V na swój smartfon. Wybieraj spośród setek ustawień takich jak HardTune, harmonia, megafon i od razu stwórz na nowo klimat swojego ulubionego artysty lub gatunku muzycznego. Po prostu przetransferuj brzmienia ze swojego telefonu do Perform-V na miejsce przycisków "Preset" i możesz odkrywać nowe brzmienia. Nie potrzebujesz do tego żadnych akcesoriów, chociażby nawet połączenia przewodowego lub połączenia Bluetooth. Jest to praktycznie magia, i będziesz po prostu musiał sam spróbować żeby w to uwierzyć.

Stwórz Hit

Większość presetów jakie ściągasz przez aplikację mają wbudowaną funkcję "HIT". Funkcja HIT pomaga Ci wzmożyć intensywność Twoich występów poprzez dodanie dodatkowych warstw do presetu, co dzieje się po wciśnięciu guzika preset drugi raz (Zmieni kolor na niebieski zamiast zielony). Jest to funkcja perfekcyjnie dostosowana do tworzenia powalających refrenów, lub "podkreślenia" niektórych fraz.

Ustaw i zapomnij

Perform-V usuwa większość skomplikowanych procedur które mają coś do czynienia z większością sprzętu audio. W dodatku to "Tone" Automatic Microphone Input Gain oznacza, że ten konkretny setup jest jak normalne wpięcie mikrofonu do systemu PA, i trzymania przycisku "Set" podczas śpiewania. Perform-V można nawet przypiąć do statywu mikrofonowego, tam gdzie będziesz go potrzebował.

Bez obaw

Wszystko w Perform-V jest zaprojektowane pod kątem eliminacji problemów z jakimi ma do czynienia wokalista. W tym czasie możesz się całkowicie poświęcić swojej kreatywności. Można również dopasować wysokość tonu, i uchronić system nagłaśniający przed sprzężeniami.

 

Specyfikacja techniczna efektu

Producent TC Helicon
Model Perform-VE
Typ procesora Multiefekt wokalowy
Liczba kanałów 1
Ustawienia fabryczne Pogłosy, efekty podwojenia, echo (inne efekty ładowane przez aplikację Preset lub aplikację VoiceSupport)
Ustawienia użytkownika Zapisywanie presetów na 3 podkładkach wyzwalających
Wejścia analogowe 1 x XLR (wejście mikrofonowe), 1 x 1/8" (wejście aux), 1 x 1/4" TRS (sterowanie pedałem)
Wyjścia analogowe 1 x XLR (mic out), 1 x 1/8" (słuchawki)
Możliwość podłączenia komputera USB Mini-B
Źródło zasilania Zasilacz 12V DC (w zestawie)
Rozmiary 9,14 x 16,76 x 17,0x cm
Waga 0,5 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

TC Helicon Perform-V || Multiefekt wokalowy, Efekty wokalne, TC HELICON, Perform-V, Perform V, PerformV, Efekt wokalowy, Efekt wokalny, Multiefekt wokalny, procesor wokalny, procesor wokalowy